Tak for dit besøg, det er vi rigtigt glade for!

Vi er dog knap så glade for at se, at du blokerer for annoncer, som gør det muligt for os at tilbyde vores indhold – helt GRATIS. Hvis du tillader annoncer fra Feltet.dk, kan vi blive ved med at servere dig gratis nyheder. Måske værd at overveje en ekstra gang?

På forhånd tak!
Feltet.dk

Fjern min adblock - og støt Feltet.dk
Fortsæt uden at deaktivere
Candido Barbosa vandt i Portugal

Candido Barbosa vandt i Portugal

07. august 2007 23:150

Annonce

Dagens etape i Volta a Portugal blev vundet af portugiseren Candido Barbosa fra Liberty Seguros holdet. Rytterne skulle i dag over tre stigninger, og dermed var der kun små 60 ryttere, som kom til mål sammen. Deriblandt sad heldigvis også Claus Michael Møller, som dermed avancerede til en 16. plads i det samlede klassement.

Resultat af 3. etape
1 Candido Barbosa - Liberty Seguros 4.43.12 (37.352 km/t)
2 Danail Petrov - Benfica
3 David Blanco - Duja-Tavira
4 Francesco Gavazzi - Lampre-Fondital
5 Oscar Sevilla - Relax-GAM
6 Hector Guerra - Liberty Seguros
7 Bruno Pires - LA MSS
8 Mauro Santambrogio - Lampre-Fondital
9 Antonio Bucciero - Ceramica Panaria-Navigare
10 José Azevedo - Benfica
11 Francisco Mancebo - Relax-GAM
12 Hugo Vitor - Riberalves-Boavista
13 David Bernabeu - Fuerteventura-Canarias
14 Pedro Cardoso - LA MSS
15 Martin Garrido - Duja-Tavira
16 Nuno Ribeiro - Liberty Seguros
17 Angel Vicioso - Relax-GAM
18 Eladio Jimenez - Karpin-Galicia
19 Xavier Tondo - LA MSS
20 Ricardo Mestre - Duja-Tavira
21 JoséA. Pecharroman - Benfica
22 Tiago Machado - Riberalves-Boavista
23 Claus Michael Møller - Barbot-Halcon
24 Pedro Arreitunandia - Barloworld
25 Nelson Vitorino - Duja-Tavira
26 Hernani Broco - Liberty Seguros
27 Domenico Pozzovivo - Ceramica Panaria-Navigare
28 Bruno Castanheira - Benfica
29 Pedro Lopes - Benfica
30 JoseAlberto Benitez - Saunier Duval-Prodir
31 Nelson Rocha - Riberalves-Boavista
32 Hugo Sabido - Barloworld
33 Juan Gomis - Vitoria-ASC
34 Mikel Pradera - Benfica
35 Vicente Ballester - Fuerteventura-Canarias
36 Helder Oliveira - Madeinox-Bric-Loule
37 Joao Cabreira - LA MSS
38 André Vital - Madeinox-Bric-Loule
39 Virgilio Santos - Riberalves-Boavista
40 Claudio Faria - LA MSS
41 Rui Lavarinhas - Benfica
42 Jose Rodrigues - Vitoria-ASC
43 Celio Sousa - Riberalves-Boavista
44 Isidro Nozal - Karpin-Galicia
45 Krassimir Vasilev - Duja-Tavira
46 Andre Cardoso - Fercase/Rota Dos Moveis
47 Carlos Pinho - Barbot-Halcon
48 Lizuarte Martins - Madeinox-Bric-Loule
49 Rui Sousa - Liberty Seguros
50 Santos Gonzalez - Karpin-Galicia
51 JonathanP. McCarty - Team Slipstream
52 Alexis Rodriguez - Fercase/Rota Dos Moveis
53 Gilberto Sampaio - Vitoria-ASC
54 Gustavo Rodriguez - Fercase/Rota Dos Moveis
55 Helder Miranda - Benfica 0.18
56 Javier Megias - Saunier Duval-Prodir
57 DailosManuel Diaz - Fuerteventura-Canarias 0.20
58 LuisFelipe Laverde - Ceramica Panaria-Navigare 0.21
59 Gaizka Lasa - Karpin-Galicia 0.24
60 Sergio Sousa - Madeinox-Bric-Loule 0.26
61 Ricardo Martins - Fercase/Rota Dos Moveis 0.31
62 Bruno Neves - LA MSS 0.35
63 John-Lee Augustyn - Barloworld 0.47
64 Arkaitz Duran - Saunier Duval-Prodir 0.53
65 Hubert Krys - Ceramica Flaminia
66 Adrian Palomares - Fuerteventura-Canarias 0.57
67 Joaquim Sampaio - Riberalves-Boavista 1.07
68 Jesus Buendia - Barbot-Halcon 1.16
69 Angel Vazquez - LA MSS
70 Thomas Peterson - Team Slipstream
71 Joaquim Andrade - Fercase/Rota Dos Moveis
72 Jorge Garcia - Relax-GAM
73 Pedro Hermida - Madeinox-Bric-Loule
74 Gilberto Martins - Madeinox-Bric-Loule 1.29
75 AlejandroM. Marques - Madeinox-Bric-Loule
76 Filippo Savini - Ceramica Panaria-Navigare
77 Blake Caldwell - Team Slipstream
78 Sylvester Szmyd - Lampre-Fondital
79 Rui Pinto - Barbot-Halcon
80 Oleg Chuzhda - Fuerteventura-Canarias
81 Hélder Magalhães - Riberalves-Boavista 1.59
82 Alberto Fernandez - Saunier Duval-Prodir 2.03
83 Michael Lange - Team Slipstream 2.05
84 Nuno Marta - Madeinox-Bric-Loule 2.27
85 Jacek Morajko - Riberalves-Boavista 2.31
86 Angel Edo - Vitoria-ASC 2.33
87 MarcosA. Serrano - Karpin-Galicia
88 José Sousa - Vitoria-ASC
89 JuanFco. Mouron - Karpin-Galicia 2.51
90 Pedro Soeiro - Barbot-Halcon 3.33
91 Afonso Azevedo - LA MSS
92 Carlos Nozal - Liberty Seguros
93 Rui Sa - Barbot-Halcon 3.40
94 Gianluca Geremia - Ceramica Flaminia 3.48
95 Javier Cherro - Fuerteventura-Canarias 3.55
96 Antonio Jesus - Liberty Seguros 3.58
97 Manuel Cardoso - Riberalves-Boavista 4.09
98 Bruno Barbosa - Fercase/Rota Dos Moveis
99 Vladimir Duma - Ceramica Flaminia
100 Marco Bandiera - Lampre-Fondital 4.38
101 Julian Atehortua - Ceramica Flaminia
102 Jan Hruska - Relax-GAM 4.59
103 JoseRafael Martinez - Relax-GAM
104 Pedro Costa - Vitoria-ASC
105 Paulo Barroso - Vitoria-ASC
106 Luis Fernandez - Karpin-Galicia
107 Lucas Euser - Team Slipstream
108 Enrique Salgueiro - Karpin-Galicia
109 Ezequiel Mosquera - Karpin-Galicia
110 Filipe Cardoso - Liberty Seguros 5.39
111 David Loosli - Lampre-Fondital 5.44
112 Jesus DelNero - Saunier Duval-Prodir 6.02
113 David Muñoz - Fuerteventura-Canarias
114 JoseM. Cuesta - Fercase/Rota Dos Moveis 6.22
115 Paride Grillo - Ceramica Panaria-Navigare 6.54
116 Matteo Priamo - Ceramica Panaria-Navigare
117 Jason Donald - Team Slipstream
118 Francois Parisien - Team Slipstream
119 Luis Bartolomeu - Duja-Tavira
120 William Frischkorn - Team Slipstream
121 Danny Pate - Team Slipstream 7.12
122 Paolo Fornaciari - Lampre-Fondital 12.54
123 Matteo Bono - Lampre-Fondital
124 Fabrizio Guidi - Barloworld
125 Diego Caccia - Barloworld
126 Denis Kudashev - Relax-GAM
127 Joaquin Ortega - Fuerteventura-Canarias
128 Adriano Angeloni - Ceramica Flaminia
129 Rafael Serrano - Saunier Duval-Prodir
130 Fco.Jose Torres - Barbot-Halcon
131 Alexander Oliveira - Barbot-Halcon
132 JamesLewis Perry - Barloworld
133 Celestino Pinho - Barbot-Halcon
134 Daniel Petrov - Duja-Tavira 17.27
135 David Livramento - Duja-Tavira
136 Raul Alarcon - Saunier Duval-Prodir
137 Pablo Urtasun - Liberty Seguros 17.34
138 JoseA. Garrido - LA MSS
139 Marcio Correia - Fercase/Rota Dos Moveis 18.32
140 Stefano Boggia - Ceramica Flaminia
141 Pedro Barnabe - Fercase/Rota Dos Moveis 19.57
142 Joaquin Sobrino - Relax-GAM
143 Luciano Pagliarini - Saunier Duval-Prodir
144 Adam Wadecki - Ceramica Flaminia
145 Micael Isidoro - Vitoria-ASC
146 Luis Silva - Duja-Tavira
147 Tiziano Dall'Antonia - Ceramica Panaria-Navigare
148 Giosuè Bonomi - Barloworld
149 Marco Cunha - Madeinox-Bric-Loule
150 Javier Benitez - Benfica
151 Jorge Perez - Relax-GAM
152 Mikhaylo Khalilov - Ceramica Flaminia
153 Daniele Colli - Ceramica Panaria-Navigare 21.41
154 Guillermo Bongiorno - Ceramica Panaria-Navigare

Samlet stilling efter 3. etape
1 Martin Garrido - Duja-Tavira 13.49.06
2 Xavier Tondo - LA MSS 0.06
3 Hector Guerra - Liberty Seguros 0.07
4 Tiago Machado - Riberalves-Boavista
5 Candido Barbosa - Liberty Seguros 0.11
6 David Blanco - Duja-Tavira 0.12
7 JoséA. Pecharroman - Benfica 0.13
8 Oscar Sevilla - Relax-GAM
9 David Bernabeu - Fuerteventura-Canarias 0.16
10 José Azevedo - Benfica 0.17
11 Juan Gomis - Vitoria-ASC 0.18
12 Joao Cabreira - LA MSS 0.19
13 Isidro Nozal - Karpin-Galicia 0.20
14 Hugo Sabido - Barloworld 0.22
15 Eladio Jimenez - Karpin-Galicia
16 Claus Michael Møller - Barbot-Halcon 0.23
17 Danail Petrov - Benfica 0.27
18 Pedro Cardoso - LA MSS
19 Angel Vicioso - Relax-GAM
20 Vicente Ballester - Fuerteventura-Canarias 0.29
21 Francisco Mancebo - Relax-GAM
22 Francesco Gavazzi - Lampre-Fondital 0.31
23 Ricardo Mestre - Duja-Tavira 0.32
24 Pedro Lopes - Benfica 0.33
25 Santos Gonzalez - Karpin-Galicia 0.35
26 Jonathan P McCarty - Team Slipstream 0.36
27 Domenico Pozzovivo - Ceramica Panaria-Navigare 0.37
28 Bruno Castanheira - Benfica
29 Mikel Pradera - Benfica 0.38
30 Nelson Vitorino - Duja-Tavira
31 Pedro Arreitunandia - Barloworld
32 Alexis Rodriguez - Fercase/Rota Dos Moveis 0.40
33 Hernani Broco - Liberty Seguros 0.41
34 Krassimir Vasilev - Duja-Tavira
35 Bruno Pires - LA MSS 0.45
36 Carlos Pinho - Barbot-Halcon
37 Celio Sousa - Riberalves-Boavista 0.46
38 Ricardo Martins - Fercase/Rota Dos Moveis 0.49
39 JoseAlberto Benitez - Saunier Duval-Prodir
40 Helder Oliveira - Madeinox-Bric-Loule
41 Rui Sousa - Liberty Seguros 0.51
42 Nelson Rocha - Riberalves-Boavista 0.57
43 Claudio Faria - LA MSS 0.58
44 Antonio Bucciero - Ceramica Panaria-Navigare 0.59
45 Virgilio Santos - Riberalves-Boavista 1.01
46 Jose Rodrigues - Vitoria-ASC 1.04
47 Andre Cardoso - Fercase/Rota Dos Moveis
48 Javier Megias - Saunier Duval-Prodir 1.05
49 DailosManuel Diaz - Fuerteventura-Canarias 1.08
50 Hugo Vitor - Riberalves-Boavista 1.10
51 Nuno Ribeiro - Liberty Seguros 1.11
52 John-Lee Augustyn - Barloworld 1.16
53 Bruno Neves - LA MSS 1.17
54 Gaizka Lasa - Karpin-Galicia 1.19
55 Adrian Palomares - Fuerteventura-Canarias 1.22
56 Joaquim Sampaio - Riberalves-Boavista 1.28
57 Arkaitz Duran - Saunier Duval-Prodir 1.30
58 Oleg Chuzhda - Fuerteventura-Canarias 1.42
59 Helder Miranda - Benfica 1.44
60 André Vital - Madeinox-Bric-Loule 1.53
61 Jesus Buendia - Barbot-Halcon 1.57
62 Filippo Savini - Ceramica Panaria-Navigare 2.01
63 Thomas Peterson - Team Slipstream 2.12
64 Nuno Marta - Madeinox-Bric-Loule 3.27
65 AlejandroM. Marques - Madeinox-Bric-Loule 3.36
66 JuanFco. Mouron - Karpin-Galicia 3.46
67 Angel Edo - Vitoria-ASC 3.48
68 Gilberto Martins - Madeinox-Bric-Loule 4.01
69 Carlos Nozal - Liberty Seguros 4.11
70 Javier Cherro - Fuerteventura-Canarias 4.27
71 Manuel Cardoso - Riberalves-Boavista 4.43
72 Vladimir Duma - Ceramica Flaminia 4.58
73 Gianluca Geremia - Ceramica Flaminia 5.01
74 Luis Fernandez - Karpin-Galicia 5.29
75 Marco Bandiera - Lampre-Fondital 5.33
76 Paulo Barroso - Vitoria-ASC 5.42
77 David Muñoz - Fuerteventura-Canarias 6.31
78 Lucas Euser - Team Slipstream
79 Paride Grillo - Ceramica Panaria-Navigare 7.00
80 Francois Parisien - Team Slipstream 7.27
81 Danny Pate - Team Slipstream 7.35
82 Matteo Priamo - Ceramica Panaria-Navigare 7.39
83 Lizuarte Martins - Madeinox-Bric-Loule 9.29
84 Rui Lavarinhas - Benfica 9.42
85 Gustavo Rodriguez - Fercase/Rota Dos Moveis 9.52
86 Gilberto Sampaio - Vitoria-ASC 10.07
87 Sergio Sousa - Madeinox-Bric-Loule 10.20
88 LuisFelipe Laverde - Ceramica Panaria-Navigare 10.25
89 Joaquim Andrade - Fercase/Rota Dos Moveis 10.27
90 Hubert Krys - Ceramica Flaminia
91 Pedro Soeiro - Barbot-Halcon 11.17
92 Jorge Garcia - Relax-GAM 11.19
93 Pedro Hermida - Madeinox-Bric-Loule 11.32
94 Sylvester Szmyd - Lampre-Fondital 11.45
95 Rui Pinto - Barbot-Halcon 11.49
96 Hélder Magalhães - Riberalves-Boavista 11.51
97 Mauro Santambrogio - Lampre-Fondital 12.08
98 Alberto Fernandez - Saunier Duval-Prodir 12.20
99 Jacek Morajko - Riberalves-Boavista 12.34
100 Fco.Jose Torres - Barbot-Halcon 13.13
101 Fabrizio Guidi - Barloworld 13.26
102 Rui Sa - Barbot-Halcon 13.51
103 Julian Atehortua - Ceramica Flaminia 14.06
104 Jan Hruska - Relax-GAM 14.20
105 Filipe Cardoso - Liberty Seguros 14.58
106 Diego Caccia - Barloworld 15.26
107 JoseRafael Martinez - Relax-GAM 15.42
108 Pedro Costa - Vitoria-ASC 15.56
109 Jesus DelNero - Saunier Duval-Prodir 16.03
110 Afonso Azevedo - LA MSS 16.40
111 Angel Vazquez - LA MSS 16.50
112 Ezequiel Mosquera - Karpin-Galicia 17.06
113 Michael Lange - Team Slipstream 17.54
114 Blake Caldwell - Team Slipstream 18.10
115 MarcosA. Serrano - Karpin-Galicia 19.15
116 José Sousa - Vitoria-ASC 19.28
117 Celestino Pinho - Barbot-Halcon 19.59
118 Antonio Jesus - Liberty Seguros 20.33
119 Giosuè Bonomi - Barloworld 20.52
120 Bruno Barbosa - Fercase/Rota Dos Moveis
121 David Loosli - Lampre-Fondital 21.00
122 William Frischkorn - Team Slipstream 21.17
123 Rafael Serrano - Saunier Duval-Prodir 22.10
124 Joaquin Ortega - Fuerteventura-Canarias 22.16
125 Jason Donald - Team Slipstream 22.21
126 Denis Kudashev - Relax-GAM 23.11
127 Alexander Oliveira - Barbot-Halcon 24.27
128 Adriano Angeloni - Ceramica Flaminia 25.42
129 Luis Bartolomeu - Duja-Tavira 27.22
130 JoseA. Garrido - LA MSS 27.55
131 Stefano Boggia - Ceramica Flaminia 28.06
132 JoseM. Cuesta - Fercase/Rota Dos Moveis 29.04
133 Javier Benitez - Benfica 29.13
134 Luciano Pagliarini - Saunier Duval-Prodir 29.20
135 Jorge Perez - Relax-GAM 29.33
136 Joaquin Sobrino - Relax-GAM
137 Paolo Fornaciari - Lampre-Fondital 30.01
138 Mikhaylo Khalilov - Ceramica Flaminia 30.23
139 Marco Cunha - Madeinox-Bric-Loule 30.37
140 Enrique Salgueiro - Karpin-Galicia 31.14
141 David Livramento - Duja-Tavira 31.29
142 Tiziano Dall'Antonia - Ceramica Panaria-Navigare 31.42
143 Pablo Urtasun - Liberty Seguros 33.00
144 JamesLewis Perry - Barloworld 33.10
145 Micael Isidoro - Vitoria-ASC
146 Matteo Bono - Lampre-Fondital 33.16
147 Daniel Petrov - Duja-Tavira 33.55
148 Adam Wadecki - Ceramica Flaminia 34.30
149 Pedro Barnabe - Fercase/Rota Dos Moveis 36.44
150 Marcio Correia - Fercase/Rota Dos Moveis 38.42
151 Raul Alarcon - Saunier Duval-Prodir 44.04
152 Daniele Colli - Ceramica Panaria-Navigare 45.29
153 Guillermo Bongiorno - Ceramica Panaria-Navigare 45.52
154 Luis Silva - Duja-Tavira 46.10

Pointkonkurrencen efter 3. etape
1 Paride Grillo - Ceramica Panaria-Navigare 45 pts
2 Candido Barbosa - Liberty Seguros 36
3 Fco.Jose Torres - Barbot-Halcon 27
4 Martin Garrido - Duja-Tavira 26
5 Fabrizio Guidi - Barloworld 26
6 Danail Petrov - Benfica 20
7 Francesco Gavazzi - Lampre-Fondital 17
8 Antonio Bucciero - Ceramica Panaria-Navigare 17
9 David Blanco - Duja-Tavira 16
10 Nuno Marta - Madeinox-Bric-Loule 16
11 Manuel Cardoso - Riberalves-Boavista 16
12 Hector Guerra - Liberty Seguros 14
13 Marco Bandiera - Lampre-Fondital 13
14 Oscar Sevilla - Relax-GAM 11
15 Oleg Chuzhda - Fuerteventura-Canarias 10
16 Xavier Tondo - LA MSS 8
17 Giosuè Bonomi - Barloworld 8
18 Javier Benitez - Benfica 8
19 Andre Cardoso - Fercase/Rota Dos Moveis 7
20 AlejandroM. Marques - Madeinox-Bric-Loule 6
21 Bruno Pires - LA MSS 6
22 David Muñoz - Fuerteventura-Canarias 6
23 Gianluca Geremia - Ceramica Flaminia 4
24 Paulo Barroso - Vitoria-ASC 4
25 Tiago Machado - Riberalves-Boavista 4

Bjergkonkurrencen efter 3. etape
1 Celestino Pinho - Barbot-Halcon 21 pts
2 Jacek Morajko - Riberalves-Boavista 18
3 Paulo Barroso - Vitoria-ASC 12
4 David Muñoz - Fuerteventura-Canarias 12
5 Andre Cardoso - Fercase/Rota Dos Moveis 11
6 Oleg Chuzhda - Fuerteventura-Canarias 8
7 Candido Barbosa - Liberty Seguros 5
8 Celio Sousa - Riberalves-Boavista 5
9 Hubert Krys - Ceramica Flaminia 5
10 Francisco Mancebo - Relax-GAM 4
11 Gilberto Martins - Madeinox-Bric-Loule 4

Ungdomskonkurrencen efter 3. etape
1 Tiago Machado - Riberalves-Boavista
2 Francesco Gavazzi - Lampre-Fondital
3 Nelson Rocha - Riberalves-Boavista
4 Andre Cardoso - Fercase/Rota Dos Moveis
5 John-Lee Augustyn - Barloworld

Holdkonkurrencen efter 3. etape
1 LA-MSS 41.28.10
2 Duja-Tavira
3 Riberalves-Boavista 0.08
4 Liberty Seguros 0.10
5 Benfica
6 Relax-Gam 0.17
7 Karpin Galicia 0.20
8 Ceramica Panaria 0.23
9 Fercase/Rota dos Móveis 0.29
10 Fuerteventura-Canarias 0.32
11 Madeinox-Bric-Loulé 0.53
12 Vitória-ASC
13 Barloworld 1.18
14 Barbot-Halcon 1.51
15 Saunier Duval-Prodir 1.55
16 Lampre-Fondital 2.14
17 Team Slipstream powered by Chipotle 3.16
18 Ceramica Flaminia 18.45

Annonce

Annonce

KOM FORREST I FELTET - FÅ NYHEDERNE FØRST:

Annonce

Annonce

/var/www/vhosts/feltet.dk/httpdocs/octo_data/Feltet/layouts/default_front/data/boxes/box_417.data.json

Halle-Ingooigem(1.1) 16/06

Halle-Ingooigem(1.1) 16/06

Gran Premio Eccellenze Va...(1.1) 19/06

TF GD Dorigo MO Biemmereti(1.1) 20/06

Giro dell'Appennino(1.1) 24/06

Giro di Basilicata(2.1) 24/06-27/06

Acht van Bladel(2.1) 25/06-27/06

Annonce

Annonce

AG2R Citroen Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Astana - Premier Tech

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Bahrain Victorious

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Bora-Hansgrohe

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Cofidis

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Deceuninck - Quick-Step

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

EF Education - Nippo

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Groupama-FDJ

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

INEOS Grenadiers

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Intermarché - Wanty - Gobert

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Israel Start-Up Nation

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Lotto Soudal

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Movistar Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team BikeExchange

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team DSM

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team Jumbo-Visma

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team Qhubeka Assos

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Trek-Segafredo

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

UAE Team Emirates

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Annonce

Log ind

Husk mig. Glemt kodeord?

Har du ikke en bruger?

Opret bruger

SÆT DIT TOUR-MANAGERSPIL - PRÆMIER FOR MINDST 80.000 KR