Tak for dit besøg, det er vi rigtigt glade for!

Vi er dog knap så glade for at se, at du blokerer for annoncer, som gør det muligt for os at tilbyde vores indhold – helt GRATIS. Hvis du tillader annoncer fra Feltet.dk, kan vi blive ved med at servere dig gratis nyheder. Måske værd at overveje en ekstra gang?

På forhånd tak!
Feltet.dk

Fjern min adblock - og støt Feltet.dk
Fortsæt uden at deaktivere
Gå til forsiden af feltet.dki samarbejde medGå til forsiden af feltet.dk
Log ind Nyhedsbrev VELOMIO

Resultat B&U DM 2009 Enkeltstart

Resultat B&U DM 2009 Enkeltstart

13. juni 2009 15:380
U17
1 Christian Hedegaard Sørensen - Randers CK 1910 22:22.740
2 Alexander Kamp - Køge CR 22:30.067
3 Peter Mathiesen - Holstebro CC 22:44.127
4 Frederik Thalund Jensen - Herning CK 22:46.573
5 Thomas Grand Schmidt - Køge CR 22:47.340
6 Mads Würtz Schmidt - Randers CK 1910 22:52.890
7 Emil Nygaard Vinjebo - Team Cycling Ringsted 22:54.730
8 Søren Kragh Andersen - Middelfart CC 22:55.163
9 Mads Lillelund Christiansen - Esbjerg CR 23:00.443
10 Mathias Møller Nielsen - Hvidovre CK 23:03.037
11 Rasmus Hestbek Lund - Køge CR 23:09.157
12 Joachim Clausen - Team Cycling Ringsted 23:12.753
13 Nicklas Dahl Jakobsen - Team Cycling Ringsted 23:14.643
14 Daniel Mielke - Roskilde CR 23:15.847
15 Magnus Cort Nielsen - Bornholm CC 23:16.110
16 Nicolai Brøchner - Kolding BC 23:16.233
17 Casper Folsach - DCR Ballerup 23:19.537
18 Martin Grøn - Hobro CK38 23:24.137
19 Mathias Dam Westergaard - Aalborg CR 23:34.577
20 Jakob Olsen - HFCK 23:38.073
21 Casper Kjær Korntved - Vejen BC 23:40.087
22 Emil Arvid Olsen - Svendborg CC 23:40.370
23 Thomas Føhns - Herning CK 23:40.780
24 Mathis Johansson - Nakskov CC 23:47.980
25 Frederik Honorè - Middelfart CC 23:48.060
26 Nicklas Overgaard Amdi Pedersen - CK Aarhus 23:48.113
27 Niklas Kjær Runliden - Horsens AC 23:50.027
28 Alexander Hjortnæs - Hvidovre CK 23:50.327
29 Simon Egebjerg Jensen - Køge CR 23:50.367
30 Simon Bigum - Cykling Odense 23:54.450
31 Niels Munk Asmussen - Middelfart CC 23:55.053
32 Morten Søgaard Madsen - Roskilde CR 23:55.983
33 Mads Gregersen - Varde CK 23:58.290
34 Aske Louring Vorre - Vejle CK 23:58.330
35 Jakob Bertelsen - Hvidovre CK 23:58.353
36 Jeppe Tølløse - Lyngby CC 24:00.163
37 Søren Birkemose - Cykling Odense 24:12.080
38 Steffen Thomsen - DCR Ballerup 24:13.583
39 Thomas Juel Ammitsøe - Lyngby CC 24:19.190
40 Mads Rasmussen - Holbæk CR 24:19.443
41 Christoffer Bing Madsen - Køge CR 24:19.473
42 Martin Gro Nygaard - Herning CK 24:20.767
43 Ask Nilou Nørgaard - Svendborg CC 24:21.903
44 Michael Brønnum Schultz - Amager CR 24:23.653
45 Kasper Dahl Thygesen - DCR Ballerup 24:28.327
46 Simon Gaál - Næstved BC 24:29.227
47 Fredrik Lind Plesner - Lyngby CC 24:30.330
48 Niklas Cenholt Østergaard - Holstebro CC 24:30.543
49 Michael Munch - Køge CR 24:31.117
50 Kristian Krog - Køge CR 24:32.057
51 Thorlak Franck - CK Aarhus 24:32.407
52 Nicklas Parbst - Hvidovre CK 24:32.887
53 Rasmus Correl Roesgarth - Hvidovre CK 24:35.333
54 Jimmie Marud - Nr. Søby CK 24:35.953
55 Alexander Engels Ryming - Nr. Søby CK 24:38.580
56 Mads Elkjær Møller - Holbæk CR 24:43.763
57 Daniel Crone - Sorø BC 24:49.793
58 Agge Pedersen Hagstrøm - Køge CR 24:54.580
59 Klaus Walther Conradsen - Aalborg CR 25:00.277
60 Lennart Guldberg Lauridsen - Herning CK 25:01.453
61 Nikolaj Rud Østergaard - Nr. Søby CK 25:03.323
62 Lasse Zink - Rødekro CC 25:04.600
63 Marc Rasch Jensen - DCR Ballerup 25:04.993
64 Rasmus Ott Jensen - Aalborg CR 25:07.437
65 Mikael Nielsen - Slagelse CR 25:09.733
66 Jonas Rasmussen - Middelfart CC 25:11.860
67 Jannik S. Roungkvist - Hedensted Cykelklub 25:15.043
68 Dan Rhode Olsen - Thorsager Motion Cykling 25:15.867
69 Andreas Rifsdal Jedig - Greve CC 25:15.967
70 Oliver Stausholm - Esbjerg CR 25:19.560
71 Christian Skovlund Christiansen - CC Gladsaxe 25:22.373
72 Jesper Petersen - Esbjerg CR 25:27.130
73 Mads Brøgger Klausen - Odder CK 25:29.120
74 Mikkel Laursen - Aalborg CR 25:30.853
75 Christian Nyvang Lund - Aalborg CR 25:31.953
76 Jakob Frandsen - Thorsager Motion Cykling 25:36.357
77 Jens Christian Seerup - Herning CK 25:36.980
78 Nicklas Bøje - Team Cycling Ringsted 25:38.323
79 Jacob Szymula - Nakskov CC 25:39.263
80 Lasse Mott - Amager CR 25:40.520
81 Mathias Kaltoft - Bornholm CC 25:44.693
82 Nicolai Christensen - Amager CR 25:45.780
83 Jimmy Nielsen - Rødekro CC 25:46.167
84 Kenneth Storm Jessen - Herning CK 25:46.783
85 Daniel Rehn - Næstved BC 25:48.527
86 Jon van Dijk Nielsen - Hvidovre CK 25:48.737
87 Lars Jensen - Korsør CC 25:52.407
88 Andreas Østergaard Pedersen - Odder CK 25:53.217
89 Rasmus Andreas Poulsen - Aalborg CR 25:56.707
90 Jacob Ditlev Sørensen - Greve CC 25:59.117
91 Lukas Hansen - Faaborg Ski og Motionsklub 26:01.170
92 Mathias Holm Hemmsen - Vejen BC 26:06.767
93 Eddy Pedersen - Kolding BC 26:12.497
94 Anders Frost - Roskilde CR 26:15.280
95 Rasmus Nielsen - Roskilde CR 26:25.667
96 Rasmus Hvid Schmidt - Randers CK 1910 26:27.873
97 Rune Marseen Jensen - Næstved BC 26:32.010
98 Ingmar Alessio Navarette Oemig - CK Fix 26:32.427
99 Patrick Olesen - Roskilde CR 26:46.177
100 Sebastian Juul - Næstved BC 26:53.830
101 Kristian Dahl - CK Fix 27:13.420
102 Sebastian Andersen - Odder CK 27:19.007
103 Nikolaj Petersen - Amager CR 27:22.957
104 Nicolai Hummelshøj - Herning CK 27:30.023
105 Rasmus Egelund Ravn - Slagelse CR 27:37.507
106 Morten Rytgaard - Lyngby CC 28:03.247
107 Sune Dam Hartmeyer - Korsør CC 28:23.607
108 Jens Capion - Næstved BC 28:43.940
109 Mads Haugaard Andersen - Rødekro CC 28:54.447
110 Filip Sørensen - CC Gladsaxe 29:42.890
111 Mikkel Marcussen - Slagelse CR 30:02.150

U15
1 Kenni Hansen - Silkeborg IF Cykling 23:23.557
2 Christopher Rahbek Christensen - Nr. Søby CK 23:31.847
3 Thomas U. Sandstrøm - Aalborg CR 23:47.293
4 Mathias Rask Jeppesen - Vejen BC 23:52.213
5 Simon Hamann Larsen - Middelfart CC 24:04.163
6 Niklas Eg - Herning CK 24:10.963
7 Mathias Wickmann Krigbaum - DCR Ballerup 24:17.000
8 Michael Svingel Jensen - Silkeborg IF Cykling 24:19.543
9 Jonas Poulsen - DCR Ballerup 24:25.277
10 Emil Ravnsholt Olsen - Køge CR 24:28.150
11 Sune Max Køpke Bjerring - Grenaa CC 24:31.827
12 Mads Baadsgaard Rahbek - Herning CK 24:35.197
13 Nicolai Just Pedersen - Cykling Odense 24:36.567
14 Mathias Nørgård Villadsen - Nr. Søby CK 24:47.933
15 Frederik Maillund Lassen - Horsens AC 24:58.023
16 Mikkel Elgaard Bahnsen - Randers CK 1910 24:59.863
17 Henrik Pedersen - Nr. Søby CK 25:02.260
18 Mikkel Refshøj Andersen - Nr. Søby CK 25:03.907
19 Mads Pedersen - Holbæk CR 25:04.193
20 Peter Glasdam Sørensen - Cykling Odense 25:08.767
21 Andreas Holm Gylling - CK Aarhus 25:09.070
22 Louis Bendixen - CK Fix 25:15.170
23 Benjamin Sakham Lomborg - Aalborg CR 25:18.753
24 Emil Wang - CK Fix 25:21.893
25 Sebastian Carlsbæk Møller - Randers CK 1910 25:21.957
26 Mikkel Engelbrecht Nielsen - HFCK 25:34.017
27 Magnus Tholstrup Skjøth - Odder CK 25:40.423
28 Mikkel Møller - Vejen BC 25:42.653
29 Magnus Bak Klaris - Amager CR 25:45.147
30 Thomas Edemann Jensen - Grenaa CC 25:45.700
31 Kristian Holm - DCR Ballerup 25:50.310
32 Tobias Mørch Kongstad - Amager CR 25:52.660
33 Mark Brigsted - Horsens AC 25:53.280
34 Christian Zeeberg Pedersen - Varde CK 25:54.157
35 Jesper Schultz - Vejen BC 25:56.093
36 Mathias Vestergaard Christensen - Hvidovre CK 25:57.070
37 Kim Koldborg Laustsen - KCK Herlev 25:58.800
38 Michael Svendgaard - Horsens AC 26:01.707
39 Mikkel K. Skjellerup - Aalborg CR 26:02.157
40 Andreas Pihl Nielsen - Hvidovre CK 26:02.543
41 Søren Martinus Walter Engberg - CC Hillerød 26:03.150
42 Ziggy Christian Zinn Thomas - Amager CR 26:07.560
43 Patrick Leth - Odder CK 26:08.657
44 Daniel Hartvig - Greve CC 26:09.377
45 Kasper Würtz Schmidt - Randers CK 1910 26:14.997
46 Tobias Bagger - Hvidovre CK 26:15.350
47 Daniel Holmgaard Johansen - Thorsager Motion Cykling 26:16.637
48 Jacob Kruse Jensen - Middelfart CC 26:17.497
49 Mads Krog Nielsen - Herning CK 26:20.140
50 August Mors Poulsen - CK Aarhus 26:24.877
51 Frederik Holgersen - Vejen BC 26:26.767
52 Mads Corell - Næstved BC 26:30.290
53 Christoffer Lisson - Tissø Cykel Ring 26:34.290
54 Lasse Rangstrup Nielsen - Varde CK 26:35.810
55 Helmut Wacker - Roskilde CR 26:37.520
56 Lasse Mortensgaard - CK Fix 26:38.637
57 Rasmus Bøgh Wallin - CC Gladsaxe 26:39.847
58 Thomas Wiliam Naeve - Vejen BC 26:44.487
59 Andreas Hyldgaard Jeppesen - Herning CK 26:48.377
60 Mathias Nikolaj Linderod Albrechtsen - CC Gladsaxe 26:48.530
61 Martin Væver - Herning CK 26:52.413
62 Mathias Egebjerg Jensen - Lyngby CC 26:54.673
63 Mathias Emil Thurup Laursen - CC Gladsaxe 26:59.887
64 Oliver Maunsbach - CC Hillerød 27:02.460
65 Frederik Pedersen - Thorsager Motion Cykling 27:03.617
66 David Møller - Lyngby CC 27:05.310
67 Jonas Gregaard Wilsly - KCK Herlev 27:07.047
68 Oliver Jensen - Team Cycling Ringsted 27:14.373
69 Andreas Serop Larsen - Næstved BC 27:16.897
70 Jesper Sommer Jensen - Hobro CK38 27:17.827
71 Frederik Vesta - CK Kronborg 27:18.003
72 Alexandar Lander - Køge CR 27:20.203
73 Frederik Bohé Jørgensen - CC Hillerød 27:25.470
74 Kristian Løngaard - Lyngby CC 27:28.857
75 Simon Søgaard Sørensen - Vejle CK 27:30.957
76 Marcus Bønlykke - Kalundborg CC 27:33.187
77 Frederik Hagn-Meinche Gundersen - CK Fix 27:34.850
78 Kasper Trier Jørgensen - CC Gladsaxe 27:35.553
79 Jonas Kvist Jepsen - Cykling Odense 27:37.307
80 Janik Gall - CK Fix 27:41.280
81 Joakim Holm Buch - HFCK 27:42.553
82 Christoffer Palmø - Holbæk CR 27:43.810
83 Jonas Vingegaard Rasmussen - Thy CR 27:44.627
84 Ulrich Møller Nordberg Eriksen - Vejen BC 27:48.753
85 Anders Amstrup Winther - Grenaa CC 28:00.187
86 kristoffer Dahl - HFCK 28:05.613
87 Rasmus Godthaab Jespersen - Herning CK 28:09.553
88 Kristian Arnth Sørensen - Herning CK 28:10.163
89 Morten Dalgaard - Aalborg CR 28:15.147
90 Daniel Buhr Adrian - HFCK 28:22.127
91 Anders Hardahl - Aalborg CR 28:26.697
92 Jonas Koller Nielsen - Esbjerg CR 28:35.767
93 Frederik Houborg Thomsen - Greve CC 28:44.070
94 Rasmus Rømer Hansen - CK Kronborg 29:04.873
95 Mads Gram - DCR Ballerup 29:05.563
96 Piet Kobusch Simonsen - Lyngby CC 29:06.170
97 Niclas Kjærhus - Horsens AC 29:09.740
98 Rasmus Kastrup Sørensen - Svendborg CC 29:13.563
99 Emil Toudal - Bornholm CC 29:14.140
100 Frederik Vahlgren - Greve CC 29:15.250
101 Søren Berg Søndergaard - CK Aarhus 29:21.823
102 Mathias Klokholm - Lyngby CC 29:28.750
103 Emil Øllegaard - Hvidovre CK 29:46.100
104 Tobias Reinhold Jacobsen - Næstved BC 29:57.220
105 Peter Kjær Nielsen - Herning CK 30:03.810
106 Andreas Juliussen - Horsens AC 30:04.413
107 Alexander Atzen Sacht - Næstved BC 30:15.330
108 Nicolai Andersen - Esbjerg CR 30:15.397
109 Mikkel Bøje - Team Cycling Ringsted 30:37.717
110 Joakim Kjær Jensen - Vejle CK 30:53.510
111 Andreas Merrild Rasmussen - Herning CK 30:55.597
112 Jonas Emskær Nielsen - Slagelse CR 30:56.470
113 Martin Holritz Frank - Greve CC 32:46.503
114 Jakob Hjartsø Mortensen - Amager CR 32:56.167

U16P
1 Christina Siggaard - Silkeborg IF Cykling 25:08.887
2 Heidi Knudsen - Silkeborg IF Cykling 25:50.967
3 Louise Marie Olsen - Silkeborg IF Cykling 25:59.960
4 Nina Krebs Ovesen - Silkeborg IF Cykling 26:21.300
5 Julie Lykke - Odder CK 26:34.643
6 Anne Mette Frederiksen - Esbjerg CR 27:20.920
7 Stine Ambrosiusen - CC Hillerød 27:35.963
8 Cecilie Uttrup Ludwig - KCK Herlev 27:40.967
9 Emma Johansen - Faaborg Ski og Motionsklub 27:47.190
10 Amalie Winther Olsen - Cykling Odense 28:04.817
11 Sofie Nellemann Kryger - CK Kronborg 28:12.470
12 Amalie Dideriksen - Amager CR 28:36.913
13 Diana Windfeldt-schmidt - Aalborg CR 28:39.367
14 Kristina Johanna Andersen - Rødekro CC 28:52.610
15 Simone Kratholm - Amager CR 29:51.543
16 Anika Rasmussen - Cykling Odense 30:18.960
17 Malene Guldberg Lauridsen - Herning CK 31:04.273
18 Yasmin Jensen - Næstved BC 31:05.763
19 Frederikke Hummelshøj - Herning CK 31:47.467

U13
1 Jonas Wang - CK Fix 16:39.203
2 Mathias Norsgaard Jørgensen - Silkeborg IF Cykling 17:06.467
3 Anthon Charmig - CK Aarhus 17:24.347
4 Mikkel Honorè - Middelfart CC 17:33.047
5 Rasmus Byriel Iversen - Haderslev CK75 17:55.337
6 Anders Mielke - Roskilde CR 17:59.217
7 Søren Siggaard - Silkeborg IF Cykling 17:59.563
8 Anders Peter Ellingsøe - Vejle MTB 18:01.200
9 Niklas Larsen - Slagelse CR 18:08.777
10 Christian Nykvist Larsen - DCR Ballerup 18:15.110
11 Mads Olander Hjort - Næstved BC 18:18.267
12 Rasmus Beck Knudsen - Esbjerg CR 18:23.957
13 Andreas Stokbro - CK Fix 18:26.400
14 Rasmus Lund Pedersen - Cykling Odense 18:29.370
15 Anders Kristensen - Cykling Odense 18:31.797
16 Rasmus Ambrosiusen - CC Hillerød 18:32.803
17 Joakim Lisson - Tissø Cykel Ring 18:38.380
18 Nikolaj Holm Gylling - CK Aarhus 18:41.863
19 Rasmus Egtoft Jensen - Aalborg CR 18:47.717
20 Gustav Chalmer Vinding - Hvidovre CK 18:54.717
21 Mikkel Bjerg - CC Hillerød 18:56.287
22 Jakob Engelund Vistisen - Odder CK 19:00.450
23 Jonas Petersen - Slagelse CR 19:00.507
24 Andreas Lund Andresen - HFCK 19:05.813
25 Simon Lykke - Odder CK 19:14.057
26 Mike Fischer Dourleijn - Korsør CC 19:21.807
27 Frederik Dyrmose Jørgensen - Roskilde CR 19:27.263
28 Andreas Lorentz Kron - DCR Ballerup 19:28.490
29 Marius Brasen Kidmose - Holbæk CR 19:32.790
30 Kasper Lindegaard Petersen - Roskilde CR 19:37.577
31 Mikkel Arvid Olsen - Svendborg CC 19:40.497
32 Mikkel N. Trampe - Cykling Odense 19:42.367
33 Nicklas Falk Rasmussen - Slagelse CR 19:43.780
34 Mads Mølgaard Pedersen - Herning CK 19:45.637
35 Jonas Hougaard Jensen - Vejen BC 19:50.037
36 Peter Gylling - CK Fix 19:51.027
37 Casper Ingeberg - Odder CK 19:55.843
38 Martin Printz Nielsen - Team Cycling Ringsted 19:56.857
39 Nikolaj Vejby Møller - Thorsager Motion Cykling 19:59.150
40 Arne Birkemose - Cykling Odense 20:02.087
41 Christian Gorm Albrechtsen - Herning CK 20:04.410
42 Christian Wagner - Team Cycling Ringsted 20:07.097
43 Andreas Holm - CC Hillerød 20:15.123
44 Rasmus Strandby - Odder CK 20:32.620
45 Søren Petersen - Amager CR 20:34.387
46 Morten Rico Elleby - HFCK 20:35.500
47 Emil Funder - CK Kronborg 20:43.717
48 Andreas Føhns - Herning CK 20:55.120
49 Jacob Espander Clemen - HFCK 20:56.690
50 Bjarke Andersen - DCR Ballerup 21:02.917
51 Frederik Tykgård Clausen - Esbjerg CR 21:05.097
52 Jacob Møller - Lyngby CC 21:06.843
53 Mark Frederiksen - CC Hillerød 21:08.367
54 Mads Zeller Schilling - HFCK 21:10.650
55 Jesper Hougaard Sørensen - Slagelse CR 21:11.477
56 Mathias Henriksen - Korsør CC 21:14.810
57 Markus Søe Jensen - Slagelse CR 21:24.210
58 Daniel o Jensen - Næstved BC 21:34.497
59 Emil steen Lassen - CC Hillerød 21:39.227
60 Frederik Skjødt - CC Hillerød 21:39.957
61 Malte Karlshøj - Bornholm CC 22:01.893
62 Patrick Baandrup Ulrich - Aalborg CR 22:06.983
63 Mathias Jacob Nielsen - Korsør CC 22:06.993
64 Lasse Lehwald - Lyngby CC 22:08.710
65 Christoffer Reich Modin - CC Hillerød 23:10.097
66 Mikkel Johannes Poulsen - Aalborg CR 23:21.187
67 Jakob Olsen - Silkeborg IF Cykling 23:23.953
68 Emil Eland Johansen - Kolding BC 23:50.237
69 Daniel Villadsen - Herning CK 24:14.343

U13P
1 Lise Martina Engberg - CC Hillerød 17:46.557
2 Pernille Mathiesen - Holstebro CC 18:13.823
3 Ida Kragh Andersen - Middelfart CC 18:20.567
4 Simone Eg - Herning CK 18:51.653
5 Benedikte Juul Jørgensen - Thorsager Motion Cykling 20:07.607
6 Laura Gamrath Lentz - Greve CC 21:28.523
7 Sara Bækø Bjerg - CC Hillerød 23:52.830

U11
1 Julius Johansen - CC Hillerød 18:44.910
2 Mathias Bressendorff Jacobi - Greve CC 19:38.290
3 Oliver Errebo - CK Fix 20:02.153
4 Asbjørn Hellemose Hansen - Hammel CK 20:22.617
5 Christian Bahr - Cykling Odense 20:29.050
6 Niklas Letholm Patino - Holbæk CR 20:46.743
7 Ludvig Wacker - Roskilde CR 20:47.553
8 Eskild Rønhede - CK Fix 21:05.353
9 Kristian Kaimer Eriksen - CK Fix 21:24.620
10 Sebastian Olsen - CC Hillerød 21:28.363
11 Martin Ómarsson Mollerup - CK Kronborg 21:41.493
12 Mikkel Bertelsen - Herning CK 21:52.307
13 Mads Høiberg Klinke - Roskilde CR 21:59.177
14 Sander Andersen - DCR Ballerup 22:03.027
15 Nicolai Kristian Lindberg Pedersen - CK Fix 22:36.230
16 Oliver Comprés Poulsen - CC Hillerød 23:21.210
17 Kris Puck Riedel - CC Hillerød 23:22.000
18 Lucas Norman Gude - KCK Herlev 24:56.830

U11P
1 Emma Norsgaard Jørgensen - Silkeborg IF Cykling 18:06.727
2 Mie Olander Hjort - Næstved BC 20:52.513
3 Caroline Bohé - CC Hillerød 21:10.587
KOM FORREST I FELTET - FÅ NYHEDERNE FØRST:

AG2R La Mondiale

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Astana Pro Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Bahrain-McLaren

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Bora-Hansgrohe

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

CCC Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Cofidis

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Deceuninck - Quick-Step

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

EF Pro Cycling

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Groupama-FDJ

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

INEOS Grenadiers

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Israel Start-Up Nation

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Lotto Soudal

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Mitchelton-Scott

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Movistar Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

NTT Pro Cycling Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team Jumbo-Visma

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team Sunweb

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Trek-Segafredo

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

UAE Team Emirates

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Log ind

Husk mig. Glemt kodeord?

Har du ikke en bruger?

Opret bruger

SØG EFTER CYKELPRODUKTER PÅ TVÆRS AF WEBSHOPS