Meddelelse fra Hvidovre CK: Det beklages mange gange, at der ikke var blomster og bånd til vinderne. Bånd vil bliver eftersendt til samtlige vindere i de enkelte klasser.
U17
1 Steffen Thomsen - DCR Ballerup 01:13:14
2 Alexander Hjortnæs - Hvidovre CK st.
3 Nicklas Dahl Jakobsen - Team Cycling Ringsted +00:20
4 Mathias Møller Nielsen - Hvidovre CK st.
5 Michael Brønnum Schultz -
Amager CR st.
6 Mads Elkjær Møller - Holbæk CR st.
7 Jakob Olsen - HFCK st.
8 Nicklas Bo Nielsen - Roskilde CR st.
9 Jeppe Tølløse - Lyngby CC st.
10 Rasmus Correl Roesgarth - Hvidovre CK st.
11 Jacob Szymula -
Nakskov CC st.
12 Agge Pedersen Hagstrøm -
Køge CR st.
13 Nicklas Parbst - Hvidovre CK st.
14 Kristian Krog - Køge CR st.
15 Jon van Dijk Nielsen - Hvidovre CK st.
16 Nicklas Bøje - Team Cycling Ringsted st.
17 Simon Gaál - Næstved BC st.
18 Fredrik Lind Plesner - Lyngby CC st.
19 Thomas Juel Ammitsøe - Lyngby CC st.
20 Jakob Bertelsen - Hvidovre CK st.
21 Tobias Kristensen -
Randers CK 1910 st.
22 Joakim Ingemansson - FK Trampen st.
23 Sebastian Juul - Næstved BC st.
24 Kasper Dahl Thygesen - DCR Ballerup st.
25 Lars Jensen - Korsør CC st.
26 Casper Jensen - Næstved BC st.
27 Simon Rud Nielsen - CK Fix st.
28 Mads Rasmussen - Holbæk CR st.
29 Daniel Kæstel Larsen - HFCK st.
30 Filip Sørensen - CC Gladsaxe st.
31 Nicolai Christensen - Amager CR st.
32 Alexander Atzen Sacht - Næstved BC +01:57
33 Nicklas Gormsen - CC Hillerød +07:12
U15
1 Mathias Wickmann Krigbaum - DCR Ballerup 01:01:09
2 Kristian Holm - DCR Ballerup st.
3 Ziggy Christian Zinn Thomas - Amager CR +00:21
4 Andreas Pihl Nielsen - Hvidovre CK st.
5 Rasmus Bøgh Wallin - CC Gladsaxe st.
6 Søren Martinus Walter Engberg - CC Hillerød st.
7 Oliver Jensen - Team Cycling Ringsted st.
8 Frederik Bohé Jørgensen - CC Hillerød st.
9
Alexandar Lander - Køge CR st.
10 Tobias Bagger - Hvidovre CK st.
11 Marcus Bønlykke - Kalundborg CC st.
12
Emil Ravnsholt Olsen - Køge CR st.
13 Mathias Nikolaj Linderod Albrechtsen - CC Gladsaxe st.
14 Lasse Mortensgaard - CK Fix st.
15 Frederik Hagn-Meinche Gundersen - CK Fix st.
16 Daniel Buhr Adrian - HFCK st.
17 Kasper Trier Jørgensen - CC Gladsaxe st.
18 Martin Rune Brachér - CC Hillerød st.
19 Gustav Höög - FK Trampen st.
20 Andreas Serop Larsen - Næstved BC st.
21 Mikkel Engelbrecht Nielsen - HFCK st.
22 Emil Øllegaard - Hvidovre CK st.
23 Malthe CH. Gruber Noblet - CK Fix st.
24 Andreas Stokbro - CK Fix st.
25 Mads Corell - Næstved BC st.
26 Kim Koldborg Laustsen - KCK Herlev st.
27 Mathias Vestergaard Christensen - Hvidovre CK st.
28 Oliver Maunsbach - CC Hillerød +01:12
29 Emil Pallesen Suhr - Lyngby CC +02:57
30 Tobias Reinhold Jacobsen - Næstved BC +04:02
31 Mathias Emil Thurup Laursen - CC Gladsaxe +06:23
32 Frederik Vahlgren - Greve CC +06:30
33 Frederik Houborg Thomsen - Greve CC +15:31
U16P
1 Lise Martina Engberg - CC Hillerød 01:01:32
2
Cecilie Uttrup Ludwig - KCK Herlev st.
3 Alexandra Nessmar - FK Trampen +00:03
4 Emma Johansen - Faaborg Ski og Motionsklub +02:36
5 Alice Andersson - FK Trampen +09:10
6 Amalie Winther Olsen - Cykling
Odense st.
7 Anna Pålsson - FK Trampen +14:43
8 Yasmin Jensen - Næstved BC +15:07
9 Katrine Louise Thomsen - Greve CC +15:47
U13
1 Mads Olander Hjort - Næstved BC 34:59:00
2 Andreas Lund Andresen - HFCK st.
3 Gustav Chalmer Vinding - Hvidovre CK st.
4 Rasmus Ambrosiusen - CC Hillerød st.
5 Niklas Larsen - Slagelse CR st.
6 Jonas Petersen - Slagelse CR st.
7 Peter Gylling - CK Fix st.
8 Mike Fischer Dourleijn - Korsør CC st.
9 Nicklas Falk Rasmussen - Slagelse CR st.
10 Morten Rico Elleby - HFCK st.
11 Julius Johansen - CC Hillerød st.
12 Daniel o Jensen - Næstved BC st.
13 Matthias Stampe - Næstved BC st.
14 Jacob Espander Clemen - HFCK st.
15 Andreas Lorentz Kron - DCR Ballerup st.
16 Mikkel Bjerg - CC Hillerød st.
17 Marius Brasen Kidmose - Holbæk CR st.
18 Vincent Andersson - FK Trampen +00:09
19 Christian Nykvist Larsen - DCR Ballerup st.
20 Emil Funder - CK Kronborg +02:42
21 Mark Frederiksen - CC Hillerød st.
22 Bjarke Andersen - DCR Ballerup +03:44
23 Mads Zeller Schilling - HFCK st.
24 Emil steen Lassen - CC Hillerød st.
U11
1 Sebastian Olsen - CC Hillerød 18:05
2 Eskild Rønhede - CK Fix st.
3 Mathias Bressendorff Jacobi - Greve CC st.
4 Niklas Letholm Patino - Holbæk CR st.
5 Kristian Kaimer Eriksen - CK Fix +00:15
6 Sander Andersen - DCR Ballerup +00:25
7 Nicolai Kristian Lindberg Pedersen - CK Fix +02:05
8 Oliver Comprés Poulsen - CC Hillerød +02:43
U11P
1 Caroline Bohé - CC Hillerød 18:12
2 Mie Olander Hjort - Næstved BC +00:14