Tak for dit besøg, det er vi rigtigt glade for!

Vi er dog knap så glade for at se, at du blokerer for annoncer, som gør det muligt for os at tilbyde vores indhold – helt GRATIS. Hvis du tillader annoncer fra Feltet.dk, kan vi blive ved med at servere dig gratis nyheder. Måske værd at overveje en ekstra gang?

På forhånd tak!
Feltet.dk

Fjern min adblock - og støt Feltet.dk
Fortsæt uden at deaktivere
Gå til forsiden af feltet.dki samarbejde medGå til forsiden af feltet.dk
Log ind Nyhedsbrev VELOMIO

Resultater Vejle Brand løbet

Resultater Vejle Brand løbet

16. august 2014 17:07Foto: Feltet.dk

Vejle Cykle Klub afholdt i dag Vejle Brand løbet, hvilket gav sejr til Team Designa Køkken Knudsgaards Mads Lilholm Meyer. Se alle resultater herunder.

A - 135 km
Mads Lilholm Meyer - Team Designa Køkken - Knudsgaard 3.16.6
2 Asger Kolding - Aalborg Cykle-Ring 3.21.2
3 Anders Krogh Jensen - Randers Cykleklub af 1910 3.22.1
4 Mads Hardahl - Aalborg Cykle-Ring 3.22.2
5 Rasmus Sterobo - CULT Energy Vital Water 3.22.2
6 Jacob Gye Madsen - Team Designa Køkken - Knudsgaard 3.22.2
7 Jesper Hansen - Team Designa Køkken - Knudsgaard 3.22.3
8 Nicki Rasmussen - Team Designa Køkken - Knudsgaard 3.23.1
9 Alexander Brøchner - Odder Cykel Klub 3.23.3
10 Rasmus Andersen - Team Vivelo / IBT isolering 3.25.1
11 Kasper Asgreen - Odder Cykel Klub 3.25.1
12 Dennis Herforth Jensen - Team Designa Køkken - Knudsgaard
13 Christian Nyvang Lund - Team Designa Køkken - Knudsgaard 3.25.1
14 Nicklas Overgaard Amdi Pedersen - Team Designa Køkken - Knudsgaard 3.27.3
15 Mathias Christensen - Odder Cykel Klub 3.39.2

B - 135 km
1 Rasmus Fjordside Lehrmann - Odder Cykel Klub 3.16.4
2 Frederik Muff - Cykle Klubben Aarhus 3.22.3
3 Jeppe Norup Dal - Cykle Klubben Aarhus 3.23.1
4 kasper kalhøj - Odder Cykel Klub 3.23.1
5 Jonas Rasmussen - Middelfart Cykel Club 3.23.2
6 Mathias Bregnhøj - Odder Cykel Klub 3.23.2
7 Emil Bak - Silkeborg I.F. Cykling
8 Nicolai Skou Sprenger - Cykle Clubben Hjørring
9 Lasse Panduro Nielsen - Silkeborg I.F. Cykling
10 August Mors Poulsen - Team Jutlander Bank
11 Christian Vaaben - Hammel Cykle Klub
12 Steffen Nielsen - Aalborg Cykle-Ring 3.23.4
13 Simon Hamann Larsen - Herning Cykle Klub 3.24.0
14 Kristian Flagstad - Cykle Klubben Aarhus 3.24.1
15 Frederik Rosenbæk - Cykling Odense 3.24.2
16 Sebastian Møller - Randers Cykleklub af 1910 3.24.5
17 Arturs Ansons - Horsens Amatør Cykleklub 3.25.1
18 Nikolaj Høyen Gudiksen - Nr. Søby Cykel Klub 3.26.1
19 Steen Skov Laursen - Silkeborg I.F. Cykling 3.40.4

C - 112
1jesper Laustsen - Randers Cykleklub af 1910 2.57.3
2 Jes Steengaard - Cykle Klubben Aarhus
3 Michael Bygvraa - Viborg Cycling 2.59.4
4 Nikolaj Friis - Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 2.59.4
5 Martin Nielsen - Cykling Odense 3.00.0
6 Bjarke Vodder Nielsen - Agerskov Cykel Klub af 1991
7 Michael Larsen - Cykle Klubben Aarhus 3.00.0
8 Paw Sørensen - Aalborg Cykle-Ring 3.00.5
9 Christian Olesen - Cykle Klubben Aarhus 3.06.1
10 Rolf Petersen - Rensburger RV
11 daniel Svingel - Horsens Amatør Cykleklub 3.08.5
12 Martin Hansen - Horsens Amatør Cykleklub 3.08.5
13 Emil Christophersen - Tissø Cykle Ring 3.20.1
14 christian durr - Kolding Bicycle Club

C - 90 km

1 Casper Steen - Horsens Amatør Cykleklub 2.23.3
2 Thomas Ricken Gjødsbøl - Give Cykelklub (elite) 2.23.3
3 Tim Rasmussen - Cykle Klubben Aarhus 2.23.3
4 Victor Skousgaard - Odder Cykel Klub 2.24.0
5 René Solberg Jensen - Give Cykelklub (elite)
6 Danny Troest Petersen - Aalborg Cykle-Ring
7 Rasmus Jensen - Cykel Klubben Djurs
8 Flemming Damgaard Andersen - Holstebro Cycleclub af 1960
9 Jan Jakobsen - Randers Cykleklub af 1910
10 Hans Helleshøj Buch - Cykle Klubben Aarhus
11 Bjarke Nielsen - Brædstrup Cykel Klub
12 Bo Holm Andersen - Fredericia Cycle Club
13 Morten Valgren Andersen - Thy Cykle Ring
14 Flemming Nielsen - Give Cykelklub (elite)
15 jens vind - Cykle Klubben Aarhus
16 Martin Laursen - Team Gedved
17 Nicolaj Aagaard - Grenaa Cykle Club 2.24.1
18 Stefan Ryom - Odder Cykel Klub 2.24.1
19 Jørgen Henriksen - Cykle Klubben Aarhus 2.24.2
20 Matias Führing Pedersen - Cykling Odense 2.24.4
21 Janus Lautrup - Cykle Klubben Aarhus 2.25.0
22 Klaus Dahl - Cykel Klubben Djurs 2.25.1
23 Kim N. Skytte - Brædstrup Cykel Klub 2.25.4
24 Søren Damgaard - Nr. Søby Cykel Klub
25 Jonas Rernböck - Holstebro Cycleclub af 1960 2.26.4
26 Asger Brix Pedersen - Cykel Klubben Djurs 2.28.1
27 Lars Anderson - Kerteminde Cykelklub 2.28.2
28 Andreas Jensen - CK Århus
29 Kristian Hald - Cykle Clubben Hjørring
30 Erik Spleth Bazuin - Støvring Motions Cykleklub 2.32.1
31 Patrick L. von Wildenradt - Sønderborg Cykle Klub 2.32.2
32 Simon Hedegaard - Cykle Klubben Aarhus 2.33.1
33 Kim Thomsen - Give Cykelklub (elite) 2.35.3
34 Mads Jensen - Cykle Clubben Hjørring 2.37.2
35 Jens Berg - Rødekro Cykle Club - RKCC 2.45.2
36 Johnny Brandt - Hammel Cykle Klub
37 Dan Olsen - Cykel Klubben Djurs 2.51.0
38 Jan Holst Rothmann - Cykle Clubben Hjørring

Junior - 90
1 Marius Therkildsen - Team PythonPro.Com 2.15.1
2 Hampus Anderberg - Halmstad 2.15.1
3 Emil Toudal - D.C.R. - Ballerup 2.15.2
4 Kasper Andersen - Giordana Isaac Cycle Herning 2.15.5
5 Nicolai Petersen - Cycling Elite Copenhagen - Amager
6 Oscar Bjørn-Rosager - D.C.R. - Ballerup
7 Kristoffer Kjeldmann - Hammel Cykle Klub
8 Silas Zacharias Clemmensen - Aalborg Cykle-Ring 2.15.5
9 Alexander Møller - Riwal Cycling - Climacell - Junior
10 Daniel Bligaard Lyhne - Giordana Isaac Cycle Herning
11 Anders Fynbo - Odder Cykel Klub 2.16.0
12 Jeppe Aaskov Pallesen - Hammel Cykle Klub
13 Jonas Petersen - D.C.R. - Ballerup
14 Oliver Rosenbæk - Team Campus Vejle
15 Christian Ingeman Lindquist - Cycling Elite Copenhagen - Amager 2.16.1
16 Søren Pedersen - Team Bravida - Georg Berg 2.16.1
17 Jesper Sommer Jensen - Odder Cykel Klub 2.16.3
18 Andreas Aidel - Hammel Cykle Klub
19 Peter Roed Knudsen - Riwal Cycling - Climacell - Junior
20 Rasmus Byriel Iversen - Team Campus Vejle 2.17.1
21 Jonas Hougaard Jensen - Team Bravida - Georg Berg 2.20.1
22 Louis Sørensen - Team Bravida - Georg Berg 2.21.2
23 Emil Jørgensen - CK Kronborg 2.26.4
24 Tobias Bang Maarfelt - Roskilde Cykle Ring 2.27.4
25 Lasse Kjær Hansen - Hedensted Cykel Klub
26 Jeppe Gjerding - Hedensted Cykel Klub 2.28.5
27 Frederik Jeppesen - Odder Cykel Klub 2.30.2
28 Emil Funder - D.C.R. - Ballerup 2.32.3
29 Nicklas Lilleskov Falk Rasmussen - D.C.R. - Ballerup 2.34.1
30 Nikolaj Jeppe - Team Bravida - Georg Berg 2.46.5
31 Andreas Kallestrup - Giordana Isaac Cycle Herning 2.46.5
32 jannick Beck - Team Bravida - Georg Berg 2.47.0

Dame A - 112
1 Marlen Schulz - Team Stuttgart 3.22.1
2 Lisa Hempfer - Team Stuttgart 3.25.5

Dame B - 90 km
1 Olivia Overskov Jakobsen - Ry Cycle Club 2.39.4
2 Else Lund - Hammel Cykle Klub 2.52.3

Dame junior - 67 km
1 Simone Eg - Team Rytger 1.50.2

H40 - 112 km
1 Rasmus Mejldal - Cykling Odense 2.56.4
2 Anders Krebs Ovesen - Silkeborg I.F. Cykling 2.57.2
3 Jan Birk Oxlund - Vejen Bicykle Club 2.57.2
4 Bo Boi - Per P. Cykler
5 Martin Leonhard - Fredericia Cycle Club 2.57.4
6 Henrik Dann Andersen - Hammel Cykle Klub 2.57.6
7 Henrik Kücken - Rødekro Cykle Club - RKCC 2.58.0
8 Flemming Steen - Horsens Amatør Cykleklub 2.58.0
9 Peter Bang - Fredericia Cycle Club
10 Lars Christensen - Aalborg Cykle-Ring
11 Alexander Temme - RV Germania Hamburg
12 Hans Christian Iversen - Haderslev Starup Cykelklub
13 Jorn Mattke - RSV KÖNIGSWUSTERHAUSEN
14 brian poulsen - Horsens Amatør Cykleklub
15 Morten Arild Nielsen - Horsens Amatør Cykleklub
16 Robert Følbæk - Brædstrup Cykel Klub
17 jacob holk - Cykling Odense 2.58.1
18 Lars T Sørensen - Brædstrup Cykel Klub 2.58.1
19 Lars Gade - Per P. Cykler 2.59.3
20 Henrik Roland - Cykle Klubben Aarhus 3.00.5
21 Robert Karrasch - MC Pirate 3.06.2
22 Michael Treibmann - RSC Cottbus 3.10.1

H50 - 90 km
1 Jan Bender Nielsen - Nyborg Cykle Klub 2.28.0
2 Kent Jensen - Vejen Bicykle Club 2.28.1
3 Peter Faldt Jensen - Fredericia Cycle Club
4 Farzad Filsoof - Cykle Klubben Aarhus 2.30.4
5 Alex Madsen - Randers Cykleklub af 1910 2.30.5
6 Klaus Møller - Cykel Klubben Djurs
7 Jens Pape - Hedensted Cykel Klub
8 Carsten Quottrup - Cykle Klubben Aarhus
9 Niels Bo Søndergaard - Odense Politis Idrætsforening
10 Ole Thøgersen - Nyborg Cykle Klub
11 Erik Brixen - Per P. Cykler
12 Tom Jensen - Grenå Cykle Club
13 jens ankerstjerne - Hedensted Cykel Klub
14 Peter Vestergaard - Faaborg Ski- og Motionsklub Elite
15 Peter Isager - Cykel Klubben Djurs
16 Knud Thaysen - Herning Cykle Klub 2.30.6
17 Jørn Nielsen - Sønderborg Cykle Klub
18 Flemming Sørensen - Vejle Cykel Klub 2.30.6
19 Viggo Haraldsted - Cykle Klubben Aarhus 2.31.2
20 Rudy Simonsen - Hammel Cykle Klub 2.31.5
21 Damian Makowski - Niestowarzyszony 2.31.6
22 Lars Fogtmann - Cykle Klubben Aarhus 2.32.3
23 Frank Brasgaard - Kolding Bicycle Club 2.32.5
24 Henrik Holm Nielsen - Hammel Cykle Klub 2.37.1
25 Jens Peter Christensen - Randers Cykleklub af 1910 2.42.4
26 jesper hvisthule - Per P. Cykler 2.42.4
27 Bjarne Andersen - Nyborg Cykle Klub 3.04.0

H60 - 67 km
1 Steffen Munch Hansen - Cykle Clubben Hjørring 2.01.0
2 Finn Korsgård - Per P. Cykler
3 Peter Kondrup - Fredericia Cycle Club
4 Arne Post - Skive Cykle Klub 2.01.1
5 Ole Jensen - Hedensted Cykel Klub
6 Bjarne Brøndum - Cykling Nord Fyn 2.03.2
7 Søren Vagtholm - Cykling Odense
8 laust madsen - Horsens Amatør Cykleklub 2.03.3
9 Bent Lindstrøm - Vejen Bicykle Club 2.14.2
10 chres christensen - Cykel Klubben Djurs 2.21.5

U17 - 90 km
1 Anders Peter Ellingsøe - Vejle Cykel Klub 2.26.4
2 Joakim Lisson - Tissø Cykle Ring
3 Frederik Irgens Jensen - Slagelse Cykle Ring
4 Andreas Handberg Madsen - Herning Cykle Klub
5 Christian Gorm Albrechtsen - Herning Cykle Klub
6 Daniel Vestergaard Villadsen - Herning Cykle Klub
7 Sebastian Rathje Andersen - Næstved Bicycle Club
8 Mads-Emil Gaardsvig Christensen - Cykling Odense
9 Anders Mielke - Roskilde Cykle Ring
10 Nick Brigsted - Horsens Amatør Cykleklub
11 Mikkel Beck Olsen - Randers Cykleklub af 1910
12 Christoffer Tolstøj - Lyngby Cycle Club
13 Lasse Pedersen - Horsens Amatør Cykleklub
14 Oliver Knudsen - Silkeborg I.F. Cykling
15 Sebastian Ifversen - Randers Cykleklub af 1910
16 Frederik Spangsberg - Hedensted Cykel Klub
17 Karl Klinge - Middelfart Cykel Club
18 Søren-Hjalte Steinholm - Haderslev Starup Cykelklub
19 Jakob Olsen - Silkeborg I.F. Cykling
20 Nikolaj Vejby Møller - Cykel Klubben Djurs
21 Asbjørn Hellemose - Hammel Cykle Klub
22 Jakob Hansen - Herning Cykle Klub 2.27.2
23 Jens Villum Herløv Vilhelmsen - Haderslev Starup Cykelklub
24 Mikkel Feldtmann Hansen - Aalborg Cykle-Ring 2.27.3
25 Mads Vinther - Aalborg Cykle-Ring 2.27.3
26 Tobias Wallin Hjortshøj - Odder Cykel Klub 2.27.3
27 Nicolai Clausen - Sønderborg Cykle Klub 2.27.3
28 Andreas Utzon-Fog - Cykle Klubben Aarhus
29 Aksel Josiasen - Cykel Klubben Djurs 2.28.5
30 Benjamin Irving - Cykle Clubben Hjørring 2.28.5
31 Rasmus Stigaard - Rødekro Cykle Club - RKCC
32 Anders Alnor Mathiasen - Hedensted Cykel Klub
33 Mathias Mortensen - Kolding Bicycle Club
34 Jonas Frederik Banke - Middelfart Cykel Club 2.29.4
35 Tobias Dalsgaard - Holstebro Cycleclub af 1960 2.32.3
36 Lasse Aslak Andersen - Silkeborg I.F. Cykling
37 Jeppe Klein Jensen - Haderslev Starup Cykelklub 2.39.3
38 Frederik Rosenmeyer - Cykle Klubben Aarhus 2.39.4
39 Lasse Krejberg - Nr. Søby Cykel Klub 2.41.0
40 Frederik Henriksen - Odder Cykel Klub 2.47.1
41 Nicklas Korsager Elkjær - Odder Cykel Klub 2.50.2
42 Oliver Testrup Vad - Vejen Bicykle Club 3.07.1
43 Martin Tranegaard Andersen - Hedensted Cykel Klub 2.29.5

U16 - 50 km
1 Lærke Elstrøm Jensen - Hedensted Cykel Klub 1.33.4
2 Freja-Louise Algren Nielsen - Horsens Amatør Cykleklub 1.43.2
3 Kristin Sveinsdottir - Island
4 Stephanie Fredgaard - Holstebro Cycleclub af 1960
5 Fie Pedersen - Horsens Amatør Cykleklub 1.43.5
6 Maria Elbæk - Silkeborg I.F. Cykling 1.50.1
7 Silje Alsbjerg - Nr. Søby Cykel Klub 1.52.5
8 Mette Egtoft Jensen - Aalborg Cykle-Ring 1.58.0

U15 - 50 km
1 Jonas Haugsted Gemmer - Horsens Amatør Cykleklub 1.30.3
2 Jonas Nybo - Skive Cykle Klub
3 Lauritz Aarslev - Cykel Klubben Djurs
4 Peter Busk - Køge Cykel Ring
5 peter friis løfstedt - Herning Cykle Klub
6 Frederik Thomsen - Cykling Odense
7 Aksel Bech Skot-Hansen - Cykel Klubben Djurs
8 Jakob Bødker - Nr. Søby Cykel Klub
9 jacob Hindsgaul - Middelfart Cykel Club
10 Robin Juel Skivild - Cykling Fyn
11 Nicolai Zinck Kristensen - Hobro Cykle Club af 1938 1.31.5
12 Jonas Nygaard Perto - Cykel Klubben Djurs
13 Daniel Guld - Cykel Klubben Djurs
14 Sebastian Theodor Millinge Petersen - Herning Cykle Klub
15 Thomas Koldkjær Decker - Aalborg Cykle-Ring
16 William Blume Levy - Horsens Amatør Cykleklub
17 Birk Udengaard Hansen - Silkeborg I.F. Cykling
18 Anders Foldager - Hammel Cykle Klub
19 Marcus Holm - Herning Cykle Klub
20 Lucas Johannes Knudsen - Herning Cykle Klub
21 Aksel Lylloff Qvortrup - Silkeborg I.F. Cykling
22 Emil Eriksen - Herning Cykle Klub
23 Anders Stubberup - Holstebro Cycleclub af 1960 1.33.3
24 Søren Vosgerau - Cykle Klubben Aarhus
25 Mads Fenneberg - Horsens Amatør Cykleklub 1.34.1
26 Emil Myrup Laakkonen - Cykling Odense 1.34.4
27 Nicolai Asgreen - Middelfart Cykel Club 1.35.3
28 Jacob Eriksen - Hammel Cykle Klub 1.36.2
29 Jonathan Damsgaard Hald - Vejle Cykel Klub 1.36.2
30 Daniel Handberg Sigh - Nr. Søby Cykel Klub 1.36.4
31 Svend Helleshøj Buch - Cykle Klubben Aarhus 1.37.1
32 Casper Huus Uhrenholt - Silkeborg I.F. Cykling 1.38.2
33 Morten Sigaard Vroue - Nr. Søby Cykel Klub 1.43.2
34 Victor Juul Nielsen - Middelfart Cykel Club 1.43.2
35 Laust Sandkvist - Holstebro Cycleclub af 1960 1.43.3
36 Rasmus Lundtoft - Give 1.43.3
37 Jonas Myrup Laakkonen - Cykling Odense 1.44.4
38 Casper Veth Jensen - Silkeborg I.F. Cykling 1.45.0
39 Mads Tygesen - Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 1.50.1
40 Oliver Sund - Aalborg Cykle-Ring 1.52.5
41 Emil Klokkerholm - Herning Cykle Klub 2.02.1

U13 - 30 km
1 Alfred Rasmussen - Odder Cykel Klub 1.01.0
2 Julius Nowak Dalner - Holbæk Cykelsport
3 Oliver B. Søndergaard - Silkeborg I.F. Cykling
4 Kasper Andersen - Sydkystens Cycling
5 Casper Kaysen - Hammel Cykle Klub
6 Jeppe Andreasen - Odder Cykel Klub
7 Viktor Gaini - Cykling Odense 1.01.1
8 Rasmus Madsen - Herning Cykle Klub 1.01.1
9 Dennis Lock - Kolding Bicycle Club
10 Andreas Læssø Unger - Hedensted Cykel Klub
11 Christian Spang Kjeldsen - Silkeborg I.F. Cykling
12 Emil Borg Strøm - Nr. Søby Cykel Klub
13 Aksel Klinge - Middelfart Cykel Club
14 Julius Skovmand Lomholt - Cykle Clubben Hjørring 1.01.3
15 Frederik Bjørn Sørensen - Cykle Klubben Aarhus 1.01.3
16 Viktor Haubro Lind - Nr. Søby Cykel Klub
17 Oliver Madsen Nielsen - Horsens Amatør Cykleklub
18 Johan Gørtz Hørstrup - Horsens Amatør Cykleklub
19 Benjamin Kolze Changizi - Silkeborg I.F. Cykling 1.01.3
20 Jonas Tornbjerg Eye - Horsens Amatør Cykleklub
21 Andreas Vejlin - Silkeborg I.F. Cykling 1.03.2
22 Mathias Møller Jørgensen - Give Cykelklub (elite) 1.03.2
23 Lukas Lund Sørensen - Cykle Klubben Aarhus
24 william juul Nielsen - Middelfart Cykel Club 1.06.5
25 Nicolai Veth Jensen - Silkeborg I.F. Cykling 1.08.3
26 Alexander Solgaard Nielsen - Kolding Bicycle Club 1.08.5
27 Victor Nesgaard - Give Cykelklub (elite) 1.08.5
28 Rasmus Tolbøl - Cykle Klubben Aarhus 1.11.2

U13 piger - 30 km
1 Viki Juliussen - Horsens Amatør Cykleklub 1.13.5
2 Nanna Skov - Odder Cykel Klub 1.18.3

U11- 20 km
1 Kevin Biehl - Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 42.6
2 Tobias Breiner - Nr. Søby Cykel Klub 42.6
3 Rasmus Perto - Cykel Klubben Djurs 43.0
4 Nicklas Fonnesbech - Herning Cykle Klub 43.3
5 Peter Dyhr Verdi - Cykling Odense 45.4
6 Sebastian B. Søndergaard - Silkeborg I.F. Cykling
7 Thor Juel Skivild - Cykling Fyn 45.4
8 Oliver Juul Mortensen - Cykling Odense
9 Jens Bak Bjerregaard - Odder Cykel Klub
10 Andreas Johansen - Silkeborg IF Cykling 48.5
11 Philip Steenbjerg - Herning Cykle Klub 50.2
12 Jonatan Skov - Odder Cykel Klub 52.5

U11 piger - 20 km
1 Gullborg Guttesen - Give Cykelklub (elite) 44.5
2 Julie Lillelund - Herning Cykle Klub 45.2
3 Astrid Marie Bjørn Sørensen - Cykle Klubben Aarhus 50.2

KOM FORREST I FELTET - FÅ NYHEDERNE FØRST:
/var/www/vhosts/feltet.dk/httpdocs/octo_data/Feltet/layouts/default_front/data/boxes/box_417.data.json

Gree-Tour of Guangxi(2.UWT) 05/11-10/11

Ceratizit Madrid Challeng...(2.WWT) 06/11-08/11

Tour of Guangxi - UCI W...(1.WWT) 10/11

AG2R La Mondiale

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Astana Pro Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Bahrain-McLaren

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Bora-Hansgrohe

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

CCC Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Cofidis

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Deceuninck - Quick-Step

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

EF Pro Cycling

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Groupama-FDJ

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

INEOS Grenadiers

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Israel Start-Up Nation

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Lotto Soudal

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Mitchelton-Scott

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Movistar Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

NTT Pro Cycling Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team Jumbo-Visma

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team Sunweb

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Trek-Segafredo

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

UAE Team Emirates

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Log ind

Husk mig. Glemt kodeord?

Har du ikke en bruger?

Opret bruger

HOMETRAINER? BLIV INSPIRERET, FIND FORHANDLER OG SPAR MANGE PENGE