Tak for dit besøg, det er vi rigtigt glade for!

Vi er dog knap så glade for at se, at du blokerer for annoncer, som gør det muligt for os at tilbyde vores indhold – helt GRATIS. Hvis du tillader annoncer fra Feltet.dk, kan vi blive ved med at servere dig gratis nyheder. Måske værd at overveje en ekstra gang?

På forhånd tak!
Feltet.dk

Fjern min adblock - og støt Feltet.dk
Fortsæt uden at deaktivere
Gå til forsiden af feltet.dki samarbejde medGå til forsiden af feltet.dk
Log ind Nyhedsbrev VELOMIO

Davide Rebellin forsvarede førertrøjen

Davide Rebellin forsvarede førertrøjen

28. juli 2007 23:040

På 3. etape af Brixia Tour kørte fra S. Vigilio di Concesio til Passo Maniva over 156.5 km. Etapen blev vundet af Tenax-rytteren Ruslan Pidgornyy, som kom i mål 3 sekunder foran den førende rytter Davide Rebellin (Gerolsteiner) og yderligere 3 sekunder foran Santo Anza (Selle Italia).

Davide Rebellin (Gerolsteiner) fører fortsat løbet, som slutter i morgen.


Resultat af 3. etape
1 Ruslan Pidgornyy - Tenax-Menikini 4.01.10 (38.935 km/t)
2 Davide Rebellin - Gerolsteiner 0.03
3 Santo Anza - Serramenti PVC Diquigiovanni- Selle Italia 0.06
4 Leonardo Moser - Serramenti PVC Diquigiovanni- Selle Italia 0.13
5 Matteo Carrara - Unibet.com 0.46
6 Fortunato Baliani - Ceramica Panaria-Navigare 0.52
7 Paolo Bailetti - Team LPR 0.59
8 Marco Osella - Kio Ene-Tonazzi-DMT 1.07
9 Massimo Giunti - Miche 1.10
10 Tomas Nose - Adria Mobil 1.14
11 Emanuele Sella - Ceramica Panaria-Navigare 1.20
12 Tomasz Marczymski - Ceramica Flaminia 1.40
13 Davide Torosantucci - Team Universal Caffe'-Ecopterol 1.50
14 Giovanni Visconti - Quickstep-Innergetic 1.54
15 Jure Golcer - Tenax-Menikini 1.57
16 Alessandro Bertuola - Tenax-Menikini 2.05
17 Alessandro Bertolini - Serramenti PVC Diquigiovanni- Selle Italia 2.40
18 Paul Martens - Skil-Shimano 2.57
19 Laurens Ten Dam - Unibet.com 3.28
20 Riccardo Chiarini - Team LPR 3.45
21 Alfonso Falzarano - Cinelli-Endeka-OPD 3.46
22 Andrea Masciarelli - Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 4.06
23 Matej Jurco - Team Milram 4.10
24 Domenico Pozzovivo - Ceramica Panaria-Navigare 4.26
25 John Lee Augustyn - Barloworld 4.46
26 Simone Masciarelli - Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 5.01
27 Alexandre Bazhenov - Cinelli-Endeka-OPD 5.03
28 Przemyslaw Niemiec - Miche 5.09
29 Vasil Kiryienka - Tinkoff Credit System
30 Slawomir Bury - Amore & Vita-McDonald's 5.30
31 Dainius Kairelis - Amore & Vita-McDonald's
32 Lorenzo Cardellini - Miche 5.34
33 Emanuele Bindi - Team Universal Caffe'-Ecopterol 6.06
34 Thomas Frei - Astana 6.11
35 Devis Miorin - Kio Ene-Tonazzi-DMT 7.00
36 Jurgen Van De Walle - Quickstep-Innergetic 7.39
37 Leonardo Bertagnolli - Liquigas 8.30
38 Walter Proch - Team LPR 8.40
39 Stefano Cavallari - Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 8.51
40 Luca Mazzanti - Ceramica Panaria-Navigare 9.46
41 Evgeni Petrov - Tinkoff Credit System 10.23
42 Severyn Kohut - Amore & Vita-McDonald's 10.46
43 Fabio Sacchi - Team Milram 11.12
44 Marco Velo - Team Milram
45 Robert Kiserlowski - Adria Mobil
46 Marten Den Bakker - Skil-Shimano
47 Koen De Kort - Astana
48 Goradz Stangelj - Lampre-Fondital
49 Jos‚ Umberto Rujano Guillen - Unibet.com 11.23
50 Micul… Dematteis - Tenax-Menikini 11.51
51 Andrea Noe' - Liquigas 11.54
52 Raffaele Ferrara - Team LPR
53 Igor Pugaci - Cinelli-Endeka-OPD 12.25
54 Maarten Tjallingii - Skil-Shimano 13.10
55 Fabio Sabatini - Team Milram 13.45
56 Gustav Erik Larsson - Unibet.com 14.47
57 Morris Possoni - Lampre-Fondital
58 Ivan De Gasperi - Serramenti PVC Diquigiovanni- Selle Italia 16.15
59 Mirko Allegrini - Kio Ene-Tonazzi-DMT 16.22
60 Daniele Pietropolli - Tenax-Menikini 16.56
61 Dario Cataldo - Liquigas 16.59
62 Alessandro Spezialetti - Liquigas 18.42
63 Francesco Failli - Liquigas
64 Ivan Rovny - Tinkoff Credit System
65 Benoit Joachim - Astana
66 Mikhail Ignatiev - Tinkoff Credit System 18.57
67 Ruslan Gryschenko - MapaMap-BantProfi 19.02
68 Fabrizio Guidi - Barloworld 19.37
69 Slawomir Kohut - Amore & Vita-McDonald's 22.00
70 Ruslan Ivanov - Amore & Vita-McDonald's
71 Roberto Antonio Traficante - Team LPR
72 Joze Senekovic - Adria Mobil
73 Alexander Khatuntsev - Unibet.com
74 Ivan Santaromita - Quickstep-Innergetic
75 Beat Zberg - Gerolsteiner
76 Hubert Schwab - Quickstep-Innergetic
77 Stefano Garzelli - Acqua & Sapone-Caffe Mokambo
78 Massimo Codol - Acqua & Sapone-Caffe Mokambo
79 Andreas Dietziker - Team LPR
80 Mikhail Timochine - MapaMap-BantProfi
81 Maurizio Varini - Ceramica Flaminia
82 Davide Vigano' - Quickstep-Innergetic
83 Piet Rooijakkers - Skil-Shimano
84 Andrea Moletta - Gerolsteiner
85 Stuart Shaw - Drapac Porsche
86 James Perry - Barloworld
87 Eddy Serri - Miche
88 Fabio Baldato - Lampre-Fondital
89 Mauro Santambrogio - Lampre-Fondital
90 Massimo Mazzanti - Kio Ene-Tonazzi-DMT
91 Pasquale Muto - Miche
92 Damiano Cunego - Lampre-Fondital
93 Paolo Tiralongo - Lampre-Fondital
94 Kristof Szczawinski - Miche
95 Darren Lapthorne - Drapac Porsche
96 Pavel Brutt - Tinkoff Credit System
97 Niklas Axelsson - Serramenti PVC Diquigiovanni- Selle Italia
98 Aurelien Passeron - Acqua & Sapone-Caffe Mokambo
99 Yukihiro Doi - Skil-Shimano
100 Domenico Loria - Team Universal Caffe'-Ecopterol
101 Pieter Jacobs - Unibet.com 22.09
102 Nazareno Rossi - Team LPR 22.50
103 Matteo Bono - Lampre-Fondital 23.23
104 Nicola D'andrea - Miche 24.49
105 Nikolai Trusov - Tinkoff Credit System
106 Sergio Ghisalberti - Team Milram 24.56
107 Mitchell Docker - Drapac Porsche
108 Marco Marzano - Lampre-Fondital
109 Dario Andriotto - Acqua & Sapone-Caffe Mokambo
110 Marco Zanotti - Unibet.com 25.27
111 Volodymyr Duma - Ceramica Flaminia
112 Giosu‚ Bonomi - Barloworld
113 Mariano Giallorenzo - Miche
114 Mattia Gavazzi - Kio Ene-Tonazzi-DMT
115 Gianluca Cavalli - Cinelli-Endeka-OPD
116 Matej Mugerli - Liquigas
117 Ivan Fanelli - Cinelli-Endeka-OPD
118 Paride Grillo - Ceramica Panaria-Navigare
119 Francesco Masciarelli - Acqua & Sapone-Caffe Mokambo
120 Danilo Di Luca - Liquigas
121 Ivan De Nobile - Team Universal Caffe'-Ecopterol
122 Mirco Lorenzetto - Team Milram 25.49
123 Stefano Boggia - Ceramica Flaminia 25.53
124 Leonardo Scarselli - Quickstep-Innergetic
125 Jonathan Righetto - Team Universal Caffe'-Ecopterol 26.05
126 Roberto Antonio Richeze - Team Universal Caffe'-Ecopterol
127 Marco Corsini - Tenax-Menikini 26.17
128 Addy Engels - Quickstep-Innergetic 26.30
129 Phillip Thuaux - Drapac Porsche
130 Vladimir Smirnov - Cinelli-Endeka-OPD
131 Romas Sinicinas - Amore & Vita-McDonald's
132 Gennedy Mikhaylov - Astana
133 Christoph Meschenmoser - Skil-Shimano
134 Hubert Krys - Ceramica Flaminia
135 Emiliano Donadello - Serramenti PVC Diquigiovanni- Selle Italia
136 Francesco Chicchi - Liquigas
137 Tim Klinger - Gerolsteiner
138 Antonio D'aniello - Ceramica Flaminia
139 Diego Caccia - Barloworld
140 Blaz Jarc - Adria Mobil
141 Salvatore Commesso - Tinkoff Credit System
142 Oscar Gatto - Gerolsteiner
143 Boris Shpilevsky - Kio Ene-Tonazzi-DMT
144 Dean Podgornyk - MapaMap-BantProfi
145 Vladislav Borisov - Team Universal Caffe'-Ecopterol
146 Yuriy Metlushenko - MapaMap-BantProfi
147 Samuele Marzoli - Team LPR
148 Jure Zrimsek - Adria Mobil
149 Simon Spilak - Adria Mobil
150 Casey Munro - Drapac Porsche 27.05
151 Robert Mclachlan - Drapac Porsche
152 Enrico Degano - Barloworld 27.49
153 Hugo Sabido - Barloworld
154 Bruno Bertolini - Serramenti PVC Diquigiovanni- Selle Italia
155 Maxim Gourov - Astana
156 Johannes Frohlinger - Gerolsteiner
157 Markus Zberg - Gerolsteiner 28.10
158 Gianluca Coletta - Cinelli-Endeka-OPD
159 Manuele Spadi - Ceramica Flaminia 28.56


Udgået:
Cristiano Salerno - Tenax-Menikini 
Christian Muller - Skil-Shimano 
Yoshimasa Hirose - Skil-Shimano 
Marco Kump - Adria Mobil 
Miha Svab - Adria Mobil 
Aaron Kemps - Astana 
Robert Williams - Drapac Porsche 
Jesus Perez - Cinelli-Endeka-OPD 
Artur Krol - Amore & Vita-McDonald's 
Dean Windsor - Drapac Porsche 
Volodymyr Starchyk - MapaMap-BantProfi 
Francesco Tomei - Ceramica Panaria-Navigare 
Davide Bragazzi - Kio Ene-Tonazzi-DMT


Samlet stilling efter 3. etape
1 Davide Rebellin - Gerolsteiner 11.54.48
2 Santo Anza - Serramenti PVC Diquigiovanni- Selle Italia 0.13
3 Matteo Carrara - Unibet.com 1.12
4 Ruslan Pidgornyy - Tenax-Menikini 1.17
5 Paolo Bailetti - Team LPR 1.19
6 Fortunato Baliani - Ceramica Panaria-Navigare 1.34
7 Leonardo Moser - Serramenti PVC Diquigiovanni- Selle Italia 1.40
8 Tomas Nose - Adria Mobil 1.55
9 Massimo Giunti - Miche 1.58
10 Marco Osella - Kio Ene-Tonazzi-DMT 2.06
11 Giovanni Visconti - Quickstep-Innergetic 2.32
12 Tomasz Marczymski - Ceramica Flaminia 2.34
13 Jure Golcer - Tenax-Menikini 2.51
14 Alessandro Bertuola - Tenax-Menikini 3.35
15 Alessandro Bertolini - Serramenti PVC Diquigiovanni- Selle Italia
16 Emanuele Sella - Ceramica Panaria-Navigare 5.03
17 Domenico Pozzovivo - Ceramica Panaria-Navigare 5.10
18 Davide Torosantucci - Team Universal Caffe'-Ecopterol 5.20
19 Vasil Kiryienka - Tinkoff Credit System 5.49
20 Alfonso Falzarano - Cinelli-Endeka-OPD 7.37
21 Paul Martens - Skil-Shimano 8.42
22 Lorenzo Cardellini - Miche 9.08
23 Przemyslaw Niemiec - Miche 9.53
24 Leonardo Bertagnolli - Liquigas 9.59
25 Matej Jurco - Team Milram 11.41
26 Emanuele Bindi - Team Universal Caffe'-Ecopterol 11.44
27 Simone Masciarelli - Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 12.11
28 Alexandre Bazhenov - Cinelli-Endeka-OPD 12.57
29 John Lee Augustyn - Barloworld 13.00
30 Stefano Cavallari - Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 13.41
31 Andrea Masciarelli - Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 14.11
32 Devis Miorin - Kio Ene-Tonazzi-DMT 14.57
33 Jos‚ Umberto Rujano Guillen - Unibet.com 15.08
34 Andrea Noe' - Liquigas 15.16
35 Riccardo Chiarini - Team LPR 15.30
36 Goradz Stangelj - Lampre-Fondital 16.42
37 Gustav Erik Larsson - Unibet.com 16.54
38 Dainius Kairelis - Amore & Vita-McDonald's 17.14
39 Fabio Sacchi - Team Milram 18.02
40 Luca Mazzanti - Ceramica Panaria-Navigare 18.06
41 Mirko Allegrini - Kio Ene-Tonazzi-DMT 18.29
42 Dario Cataldo - Liquigas 18.55
43 Evgeni Petrov - Tinkoff Credit System 18.58
44 Morris Possoni - Lampre-Fondital 19.37
45 Koen De Kort - Astana 20.10
46 Robert Kiserlowski - Adria Mobil 20.44
47 Micul… Dematteis - Tenax-Menikini 22.04
48 Thomas Frei - Astana 22.05
49 Severyn Kohut - Amore & Vita-McDonald's 22.11
50 Maarten Tjallingii - Skil-Shimano 22.42
51 Jurgen Van De Walle - Quickstep-Innergetic 22.57
52 Laurens Ten Dam - Unibet.com 23.04
53 Francesco Failli - Liquigas
54 Marco Velo - Team Milram 23.19
55 Walter Proch - Team LPR 24.48
56 Maurizio Varini - Ceramica Flaminia 24.49
57 Ivan Rovny - Tinkoff Credit System 26.10
58 Niklas Axelsson - Serramenti PVC Diquigiovanni- Selle Italia 26.19
59 Pavel Brutt - Tinkoff Credit System 26.50
60 Daniele Pietropolli - Tenax-Menikini 27.06
61 Roberto Antonio Traficante - Team LPR 27.34
62 Slawomir Bury - Amore & Vita-McDonald's 27.37
63 Raffaele Ferrara - Team LPR 28.12
64 Alessandro Spezialetti - Liquigas 28.32
65 Igor Pugaci - Cinelli-Endeka-OPD 28.43
66 Alexander Khatuntsev - Unibet.com 28.45
67 Hugo Sabido - Barloworld 29.16
68 Simon Spilak - Adria Mobil 32.00
69 Andrea Moletta - Gerolsteiner 32.09
70 Piet Rooijakkers - Skil-Shimano 32.10
71 Pasquale Muto - Miche 33.01
72 Hubert Schwab - Quickstep-Innergetic 33.04
73 Marten Den Bakker - Skil-Shimano 33.19
74 Paolo Tiralongo - Lampre-Fondital 33.32
75 Beat Zberg - Gerolsteiner 33.34
76 Ivan Santaromita - Quickstep-Innergetic 34.07
77 Stefano Garzelli - Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 34.31
78 Fabio Sabatini - Team Milram 34.36
79 Damiano Cunego - Lampre-Fondital 34.48
80 Hubert Krys - Ceramica Flaminia 34.50
81 Maxim Gourov - Astana 35.46
82 Andreas Dietziker - Team LPR 35.57
83 Yukihiro Doi - Skil-Shimano 36.15
84 Ivan De Gasperi - Serramenti PVC Diquigiovanni- Selle Italia 36.19
85 Diego Caccia - Barloworld 36.35
86 Kristof Szczawinski - Miche 36.36
87 Massimo Mazzanti - Kio Ene-Tonazzi-DMT 36.39
88 Antonio D'aniello - Ceramica Flaminia 36.41
89 Stefano Boggia - Ceramica Flaminia 36.52
90 Benoit Joachim - Astana 36.53
91 Fabrizio Guidi - Barloworld
92 Aurelien Passeron - Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 37.14
93 Mikhail Ignatiev - Tinkoff Credit System 37.53
94 Marco Marzano - Lampre-Fondital 38.56
95 Fabio Baldato - Lampre-Fondital 38.57
96 Joze Senekovic - Adria Mobil 39.01
97 Markus Zberg - Gerolsteiner 39.50
98 Francesco Masciarelli - Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 39.53
99 Nazareno Rossi - Team LPR 40.21
100 Leonardo Scarselli - Quickstep-Innergetic 40.31
101 Mauro Santambrogio - Lampre-Fondital 40.53
102 Vladimir Smirnov - Cinelli-Endeka-OPD 41.00
103 Domenico Loria - Team Universal Caffe'-Ecopterol 42.14
104 Mikhail Timochine - MapaMap-BantProfi 42.24
105 Gianluca Cavalli - Cinelli-Endeka-OPD 42.38
106 Roberto Antonio Richeze - Team Universal Caffe'-Ecopterol 42.46
107 Ruslan Ivanov - Amore & Vita-McDonald's 42.51
108 Ruslan Gryschenko - MapaMap-BantProfi 43.15
109 Manuele Spadi - Ceramica Flaminia 43.26
110 Eddy Serri - Miche 43.29
111 Massimo Codol - Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 43.54
112 James Perry - Barloworld 44.07
113 Matteo Bono - Lampre-Fondital 44.14
114 Darren Lapthorne - Drapac Porsche 45.10
115 Marco Zanotti - Unibet.com 45.28
116 Giosu‚ Bonomi - Barloworld
117 Paride Grillo - Ceramica Panaria-Navigare
118 Vladislav Borisov - Team Universal Caffe'-Ecopterol 45.35
119 Francesco Chicchi - Liquigas 46.31
120 Samuele Marzoli - Team LPR
121 Jonathan Righetto - Team Universal Caffe'-Ecopterol 46.43
122 Volodymyr Duma - Ceramica Flaminia 46.44
123 Ivan Fanelli - Cinelli-Endeka-OPD
124 Stuart Shaw - Drapac Porsche 46.45
125 Dario Andriotto - Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 46.50
126 Nicola D'andrea - Miche 47.07
127 Danilo Di Luca - Liquigas 47.08
128 Sergio Ghisalberti - Team Milram 47.31
129 Pieter Jacobs - Unibet.com 47.45
130 Emiliano Donadello - Serramenti PVC Diquigiovanni- Selle Italia 47.57
131 Oscar Gatto - Gerolsteiner 48.13
132 Mariano Giallorenzo - Miche 48.39
133 Marco Corsini - Tenax-Menikini 49.27
134 Gennedy Mikhaylov - Astana 50.01
135 Davide Vigano' - Quickstep-Innergetic 50.20
136 Slawomir Kohut - Amore & Vita-McDonald's 50.49
137 Enrico Degano - Barloworld 50.59
138 Casey Munro - Drapac Porsche 51.59
139 Matej Mugerli - Liquigas 52.02
140 Robert Mclachlan - Drapac Porsche 52.24
141 Tim Klinger - Gerolsteiner 52.29
142 Nikolai Trusov - Tinkoff Credit System 53.38
143 Mitchell Docker - Drapac Porsche 53.45
144 Jure Zrimsek - Adria Mobil 54.03
145 Mattia Gavazzi - Kio Ene-Tonazzi-DMT 54.16
146 Mirco Lorenzetto - Team Milram 55.15
147 Gianluca Coletta - Cinelli-Endeka-OPD 55.32
148 Yuriy Metlushenko - MapaMap-BantProfi 55.43
149 Boris Shpilevsky - Kio Ene-Tonazzi-DMT 55.55
150 Salvatore Commesso - Tinkoff Credit System 55.57
151 Ivan De Nobile - Team Universal Caffe'-Ecopterol 56.09
152 Johannes Frohlinger - Gerolsteiner 56.38
153 Romas Sinicinas - Amore & Vita-McDonald's 57.12
154 Blaz Jarc - Adria Mobil
155 Dean Podgornyk - MapaMap-BantProfi
156 Addy Engels - Quickstep-Innergetic 58.03
157 Phillip Thuaux - Drapac Porsche 59.30
158 Bruno Bertolini - Serramenti PVC Diquigiovanni- Selle Italia 1.01.18

KOM FORREST I FELTET - FÅ NYHEDERNE FØRST:
/var/www/vhosts/feltet.dk/httpdocs/octo_data/Feltet/layouts/default_front/data/boxes/box_417.data.json

Critérium du Dauphiné(2.UWT) 31/05-07/06

Grosser Preis des Kantons...(1.1) 05/06

Course de la Paix Grand P...(2.NCUP) 04/06-07/06

Course de la Paix Grand P...(2.NCUP) 04/06-07/06

Grosser Preis des Kantons...(1.1) 05/06

Heylen Vastgoed Heistse Pijl(1.1) 06/06

Tour de Suisse(2.UWT) 07/06-14/06

Elfstedenronde(1.1) 07/06

OVO Energy Women's Tour(2.WWT) 08/06-13/06

Mont Ventoux Dénivelé C...(1.1) 08/06

Tour de Korea(2.1) 10/06-14/06

La Route d'Occitanie(2.1) 11/06-14/06

Saarland Trofeo(2.NCUP) 11/06-14/06

Cycling Tour of Bihor - B...(2.1) 12/06-14/06

AG2R La Mondiale

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Astana Pro Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Bahrain-McLaren

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Bora-Hansgrohe

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

CCC Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Cofidis

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Deceuninck - Quick-Step

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

EF Pro Cycling

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Groupama-FDJ

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Israel Start-Up Nation

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Lotto Soudal

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Mitchelton-Scott

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Movistar Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

NTT Pro Cycling Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team INEOS

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team Jumbo-Visma

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team Sunweb

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Trek-Segafredo

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

UAE Team Emirates

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Log ind

Husk mig. Glemt kodeord?

Har du ikke en bruger?

Opret bruger

SKAL DU HAVE WATTMÅLER PÅ CYKLEN?