Tak for dit besøg, det er vi rigtigt glade for!

Vi er dog knap så glade for at se, at du blokerer for annoncer, som gør det muligt for os at tilbyde vores indhold – helt GRATIS. Hvis du tillader annoncer fra Feltet.dk, kan vi blive ved med at servere dig gratis nyheder. Måske værd at overveje en ekstra gang?

På forhånd tak!
Feltet.dk

Fjern min adblock - og støt Feltet.dk
Fortsæt uden at deaktivere
Ny etapesejr til Candido Barbosa

Ny etapesejr til Candido Barbosa

08. august 2007 20:130

Annonce

Candido Barbosa vandt i dag sin anden etapesejr i dette års Volta a Portugal. Liberty Seguros-rytteren vandt foran Eladio Jimenez (Kalpin-Galicia) og David Blanco (Benfica).

Danske Claus Michael Møller (Barbot-Halcon) kom i mål som nummer 13, 23 sekunder efter Candido Barbosa.

Med sejren overtog Candido Barbosa den samlede føring i klassementet, mens Claus Michael Møller rykkede frem på løbets samlede 13. plads.

Resultat af 4. Etape
1 Candido Barbosa - Liberty Seguros 6.02.31 (38.03 km/t)
2 Eladio Jimenez - Karpin-Galicia 0.01
3 David Blanco - Duja-Tavira 0.03
4 José Azevedo - Benfica
5 Xavier Tondo - LA MSS 0.06
6 Pedro Cardoso - LA MSS
7 Nuno Ribeiro - Liberty Seguros 0.10
8 Oscar Sevilla - Relax-GAM
9 David Bernabeu - Fuerteventura-Canarias
10 Tiago Machado - Riberalves-Boavista 0.12
11 Domenico Pozzovivo - Ceramica Panaria-Navigare
12 Hugo Sabido - Barloworld 0.19
13 Claus Michael Möller - Barbot-Halcon 0.23
14 Martin Garrido - Duja-Tavira 0.25
15 Juan Gomis - Vitoria-ASC
16 John-Lee Augustyn - Barloworld 0.32
17 Carlos Pinho - Barbot-Halcon
18 Francisco Mancebo - Relax-GAM
19 Hernani Broco - Liberty Seguros
20 Rui Lavarinhas - Benfica 0.42
21 JoséA. Pecharroman - Benfica
22 JoseAlberto Benitez - Saunier Duval-Prodir 0.55
23 Isidro Nozal - Karpin-Galicia 0.58
24 Nelson Vitorino - Duja-Tavira 1.01
25 Hugo Vitor - Riberalves-Boavista
26 Ricardo Mestre - Duja-Tavira
27 Bruno Castanheira - Benfica
28 Claudio Faria - LA MSS
29 Joao Cabreira - LA MSS
30 Hector Guerra - Liberty Seguros
31 Rui Sousa - Liberty Seguros
32 Bruno Pires - LA MSS 1.10
33 Andre Cardoso - Fercase/Rota Dos Moveis 1.24
34 Virgilio Santos - Riberalves-Boavista 1.35
35 Nelson Rocha - Riberalves-Boavista 1.44
36 Joaquim Sampaio - Riberalves-Boavista
37 Pedro Hermida - Madeinox-Bric-Loule
38 Pedro Arreitunandia - Barloworld
39 Lizuarte Martins - Madeinox-Bric-Loule 1.48
40 Angel Vazquez - LA MSS
41 Jose Rodrigues - Vitoria-ASC
42 Gilberto Sampaio - Vitoria-ASC 1.52
43 Alberto Fernandez - Saunier Duval-Prodir 1.59
44 Javier Megias - Saunier Duval-Prodir
45 Pedro Lopes - Benfica
46 Santos Gonzalez - Karpin-Galicia
47 LuisFelipe Laverde - Ceramica Panaria-Navigare 2.09
48 JonathanP. McCarty - Team Slipstream 2.13
49 Arkaitz Duran - Saunier Duval-Prodir 2.24
50 Helder Oliveira - Madeinox-Bric-Loule 2.25
51 Gilberto Martins - Madeinox-Bric-Loule 2.34
52 André Vital - Madeinox-Bric-Loule
53 Sergio Sousa - Madeinox-Bric-Loule 2.54
54 DailosManuel Diaz - Fuerteventura-Canarias
55 Lucas Euser - Team Slipstream 3.03
56 Ricardo Martins - Fercase/Rota Dos Moveis
57 Thomas Peterson - Team Slipstream
58 Filippo Savini - Ceramica Panaria-Navigare 3.10
59 Afonso Azevedo - LA MSS 3.19
60 Joaquim Andrade - Fercase/Rota Dos Moveis
61 Stefano Boggia - Ceramica Flaminia 3.48
62 Hélder Magalhães - Riberalves-Boavista 3.52
63 Rui Pinto - Barbot-Halcon 4.02
64 Alexander Oliveira - Barbot-Halcon
65 Danail Petrov - Benfica 4.05
66 Angel Vicioso - Relax-GAM 4.07
67 Bruno Barbosa - Fercase/Rota Dos Moveis 4.11
68 Alexis Rodriguez - Fercase/Rota Dos Moveis 4.18
69 Blake Caldwell - Team Slipstream 4.20
70 Gustavo Rodriguez - Fercase/Rota Dos Moveis 5.08
71 Julian Atehortua - Ceramica Flaminia
72 Michael Lange - Team Slipstream 5.11
73 Krassimir Vasilev - Duja-Tavira 5.42
74 David Livramento - Duja-Tavira
75 Celio Sousa - Riberalves-Boavista
76 Manuel Cardoso - Riberalves-Boavista 6.36
77 MarcosA. Serrano - Karpin-Galicia 7.26
78 Jan Hruska - Relax-GAM
79 JuanFco. Mouron - Karpin-Galicia
80 Enrique Salgueiro - Karpin-Galicia
81 David Loosli - Lampre-Fondital
82 Mauro Santambrogio - Lampre-Fondital
83 Ezequiel Mosquera - Karpin-Galicia
84 Francesco Gavazzi - Lampre-Fondital 7.49
85 Marco Bandiera - Lampre-Fondital
86 Angel Edo - Vitoria-ASC
87 Filipe Cardoso - Liberty Seguros
88 Jacek Morajko - Riberalves-Boavista
89 Paulo Barroso - Vitoria-ASC
90 Antonio Bucciero - Ceramica Panaria-Navigare
91 Nuno Marta - Madeinox-Bric-Loule
92 Antonio Jesus - Liberty Seguros
93 Gaizka Lasa - Karpin-Galicia
94 JamesLewis Perry - Barloworld
95 Rafael Serrano - Saunier Duval-Prodir
96 Carlos Nozal - Liberty Seguros 8.06
97 Javier Cherro - Fuerteventura-Canarias 8.31
98 Adrian Palomares - Fuerteventura-Canarias
99 Helder Miranda - Benfica 10.20
100 Mikel Pradera - Benfica
101 Paride Grillo - Ceramica Panaria-Navigare 10.50
102 Fabrizio Guidi - Barloworld
103 Diego Caccia - Barloworld
104 Danny Pate - Team Slipstream 10.57
105 Francois Parisien - Team Slipstream
106 Sylvester Szmyd - Lampre-Fondital 11.12
107 Jorge Garcia - Relax-GAM 11.46
108 Bruno Neves - LA MSS 11.59
109 Luis Bartolomeu - Duja-Tavira
110 JoseRafael Martinez - Relax-GAM 11.46
111 Javier Benitez - Benfica 12.18
112 Mikhaylo Khalilov - Ceramica Flaminia 12.30
113 Vladimir Duma - Ceramica Flaminia
114 Hubert Krys - Ceramica Flaminia
115 JoseA. Garrido - LA MSS
116 Gianluca Geremia - Ceramica Flaminia 14.43
117 Matteo Bono - Lampre-Fondital
118 Jesus DelNero - Saunier Duval-Prodir
119 Luis Silva - Duja-Tavira 14.59
120 William Frischkorn - Team Slipstream
121 Pablo Urtasun - Liberty Seguros 21.39
122 Raul Alarcon - Saunier Duval-Prodir
123 Daniel Petrov - Duja-Tavira 24.11
124 Luciano Pagliarini - Saunier Duval-Prodir
125 Paolo Fornaciari - Lampre-Fondital
126 Pedro Costa - Vitoria-ASC
127 Adam Wadecki - Ceramica Flaminia
128 Marcio Correia - Fercase/Rota Dos Moveis
129 Pedro Soeiro - Barbot-Halcon
130 Jason Donald - Team Slipstream
131 Giosuè Bonomi - Barloworld
132 José Sousa - Vitoria-ASC
133 Luis Fernandez - Karpin-Galicia
134 Fco.Jose Torres - Barbot-Halcon
135 Rui Sa - Barbot-Halcon
136 David Muñoz - Fuerteventura-Canarias
137 Vicente Ballester - Fuerteventura-Canarias
138 Denis Kudashev - Relax-GAM
139 Oleg Chuzhda - Fuerteventura-Canarias
140 Jesus Buendia - Barbot-Halcon
141 JoseM. Cuesta - Fercase/Rota Dos Moveis
142 AlejandroM. Marques - Madeinox-Bric-Loule 28.17
143 Celestino Pinho - Barbot-Halcon
144 Micael Isidoro - Vitoria-ASC
145 Marco Cunha - Madeinox-Bric-Loule
146 Joaquin Sobrino - Relax-GAM
147 Joaquin Ortega - Fuerteventura-Canarias
148 Daniele Colli - Ceramica Panaria-Navigare
149 Adriano Angeloni - Ceramica Flaminia
150 Pedro Barnabe - Fercase/Rota Dos Moveis
151 Tiziano Dall'Antonia - Ceramica Panaria-Navigare
152 Matteo Priamo - Ceramica Panaria-Navigare
153 Jorge Perez - Relax-GAM 1.04.53

Samlet stilling efter 4. Etape
1 Candido Barbosa - Liberty Seguros 19.51.38
2 David Blanco - Duja-Tavira 0.10
3 Xavier Tondo - LA MSS 0.11
4 Eladio Jimenez - Karpin-Galicia 0.16
5 Tiago Machado - Riberalves-Boavista 0.18
6 José Azevedo - Benfica 0.19
7 Oscar Sevilla - Relax-GAM 0.22
8 Martin Garrido - Duja-Tavira 0.24
9 David Bernabeu - Fuerteventura-Canarias 0.25
10 Pedro Cardoso - LA MSS 0.32
11 Hugo Sabido - Barloworld 0.40
12 Juan Gomis - Vitoria-ASC 0.42
13 Claus Michael Möller - Barbot-Halcon 0.45
14 Domenico Pozzovivo - Ceramica Panaria-Navigare 0.48
15 JoséA. Pecharroman - Benfica 0.54
16 Francisco Mancebo - Relax-GAM 1.00
17 Hector Guerra - Liberty Seguros 1.07
18 Hernani Broco - Liberty Seguros 1.12
19 Carlos Pinho - Barbot-Halcon 1.16
20 Isidro Nozal - Karpin-Galicia 1.17
21 Joao Cabreira - LA MSS 1.19
22 Nuno Ribeiro - Liberty Seguros 1.20
23 Ricardo Mestre - Duja-Tavira 1.32
24 Bruno Castanheira - Benfica 1.37
25 Nelson Vitorino - Duja-Tavira 1.38
26 JoseAlberto Benitez - Saunier Duval-Prodir 1.43
27 John-Lee Augustyn - Barloworld 1.47
28 Rui Sousa - Liberty Seguros 1.51
29 Bruno Pires - LA MSS 1.54
30 Claudio Faria - LA MSS 1.58
31 Hugo Vitor - Riberalves-Boavista 2.10
32 Pedro Arreitunandia - Barloworld 2.21
33 Andre Cardoso - Fercase/Rota Dos Moveis 2.24
34 Pedro Lopes - Benfica 2.31
35 Santos Gonzalez - Karpin-Galicia 2.33
36 Virgilio Santos - Riberalves-Boavista 2.35
37 Nelson Rocha - Riberalves-Boavista 2.40
38 JonathanP. McCarty - Team Slipstream 2.48
39 Jose Rodrigues - Vitoria-ASC 2.51
40 Javier Megias - Saunier Duval-Prodir 3.03
41 Joaquim Sampaio - Riberalves-Boavista 3.11
42 Helder Oliveira - Madeinox-Bric-Loule 3.12
43 Ricardo Martins - Fercase/Rota Dos Moveis 3.51
44 Arkaitz Duran - Saunier Duval-Prodir 3.53
45 DailosManuel Diaz - Fuerteventura-Canarias 4.01
46 André Vital - Madeinox-Bric-Loule 4.26
47 Danail Petrov - Benfica 4.31
48 Angel Vicioso - Relax-GAM 4.33
49 Alexis Rodriguez - Fercase/Rota Dos Moveis 4.57
50 Filippo Savini - Ceramica Panaria-Navigare 5.10
51 Thomas Peterson - Team Slipstream 5.14
52 Krassimir Vasilev - Duja-Tavira 6.22
53 Celio Sousa - Riberalves-Boavista 6.27
54 Gilberto Martins - Madeinox-Bric-Loule 6.34
55 Francesco Gavazzi - Lampre-Fondital 8.19
56 Antonio Bucciero - Ceramica Panaria-Navigare 8.47
57 Gaizka Lasa - Karpin-Galicia 9.07
58 Lucas Euser - Team Slipstream 9.33
59 Adrian Palomares - Fuerteventura-Canarias 9.45
60 Rui Lavarinhas - Benfica 10.23
61 Mikel Pradera - Benfica 10.57
62 JuanFco. Mouron - Karpin-Galicia 11.11
63 Nuno Marta - Madeinox-Bric-Loule 11.15
64 Lizuarte Martins - Madeinox-Bric-Loule 11.16
65 Manuel Cardoso - Riberalves-Boavista 11.18
66 Angel Edo - Vitoria-ASC 11.36
67 Gilberto Sampaio - Vitoria-ASC 11.58
68 Helder Miranda - Benfica 12.02
69 Carlos Nozal - Liberty Seguros 12.16
70 LuisFelipe Laverde - Ceramica Panaria-Navigare 12.33
71 Javier Cherro - Fuerteventura-Canarias 12.57
72 Sergio Sousa - Madeinox-Bric-Loule 13.13
73 Bruno Neves - LA MSS 13.15
74 Pedro Hermida - Madeinox-Bric-Loule
75 Marco Bandiera - Lampre-Fondital 13.21
76 Paulo Barroso - Vitoria-ASC 13.30
77 Joaquim Andrade - Fercase/Rota Dos Moveis 13.45
78 Alberto Fernandez - Saunier Duval-Prodir 14.18
79 Gustavo Rodriguez - Fercase/Rota Dos Moveis 14.59
80 Hélder Magalhães - Riberalves-Boavista 15.42
81 Rui Pinto - Barbot-Halcon 15.50
82 Vladimir Duma - Ceramica Flaminia 17.27
83 Paride Grillo - Ceramica Panaria-Navigare 17.49
84 Francois Parisien - Team Slipstream 18.23
85 Danny Pate - Team Slipstream 18.31
86 Angel Vazquez - LA MSS 18.37
87 Julian Atehortua - Ceramica Flaminia 19.13
88 Mauro Santambrogio - Lampre-Fondital 19.33
89 Gianluca Geremia - Ceramica Flaminia 19.43
90 Afonso Azevedo - LA MSS 19.58
91 Jacek Morajko - Riberalves-Boavista 20.22
92 Jan Hruska - Relax-GAM 21.45
93 Blake Caldwell - Team Slipstream 22.29
94 Filipe Cardoso - Liberty Seguros 22.46
95 Sylvester Szmyd - Lampre-Fondital 22.56
96 Hubert Krys - Ceramica Flaminia
97 Michael Lange - Team Slipstream 23.04
98 Jorge Garcia - Relax-GAM
99 Fabrizio Guidi - Barloworld 24.15
100 Ezequiel Mosquera - Karpin-Galicia 24.31
101 Vicente Ballester - Fuerteventura-Canarias 24.39
102 Bruno Barbosa - Fercase/Rota Dos Moveis 25.02
103 Oleg Chuzhda - Fuerteventura-Canarias 25.52
104 Jesus Buendia - Barbot-Halcon 26.07
105 Diego Caccia - Barloworld 26.15
106 MarcosA. Serrano - Karpin-Galicia 26.40
107 JoseRafael Martinez - Relax-GAM 27.27
108 Antonio Jesus - Liberty Seguros 28.21
109 David Loosli - Lampre-Fondital 28.25
110 Alexander Oliveira - Barbot-Halcon 28.28
111 Luis Fernandez - Karpin-Galicia 29.39
112 Rafael Serrano - Saunier Duval-Prodir 29.58
113 David Muñoz - Fuerteventura-Canarias 30.41
114 Jesus DelNero - Saunier Duval-Prodir 30.45
115 Stefano Boggia - Ceramica Flaminia 31.47
116 AlejandroM. Marques - Madeinox-Bric-Loule 31.52
117 Pedro Soeiro - Barbot-Halcon 35.27
118 Matteo Priamo - Ceramica Panaria-Navigare 35.55
119 William Frischkorn - Team Slipstream 36.15
120 David Livramento - Duja-Tavira 37.10
121 Fco.Jose Torres - Barbot-Halcon 37.23
122 Rui Sa - Barbot-Halcon 38.01
123 Enrique Salgueiro - Karpin-Galicia 38.39
124 Luis Bartolomeu - Duja-Tavira 39.20
125 Pedro Costa - Vitoria-ASC 40.06
126 JoseA. Garrido - LA MSS 40.24
127 JamesLewis Perry - Barloworld 40.58
128 Javier Benitez - Benfica 41.30
129 Mikhaylo Khalilov - Ceramica Flaminia 42.52
130 José Sousa - Vitoria-ASC 43.38
131 Giosuè Bonomi - Barloworld 45.02
132 Jason Donald - Team Slipstream 46.31
133 Denis Kudashev - Relax-GAM 47.21
134 Matteo Bono - Lampre-Fondital 47.58
135 Celestino Pinho - Barbot-Halcon 48.15
136 Joaquin Ortega - Fuerteventura-Canarias 50.32
137 JoseM. Cuesta - Fercase/Rota Dos Moveis 53.14
138 Luciano Pagliarini - Saunier Duval-Prodir 53.30
139 Adriano Angeloni - Ceramica Flaminia 53.58
140 Paolo Fornaciari - Lampre-Fondital 54.11
141 Pablo Urtasun - Liberty Seguros 54.38
142 Joaquin Sobrino - Relax-GAM 57.49
143 Daniel Petrov - Duja-Tavira 58.05
144 Adam Wadecki - Ceramica Flaminia 58.40
145 Marco Cunha - Madeinox-Bric-Loule 58.53
146 Tiziano Dall'Antonia - Ceramica Panaria-Navigare 59.58
147 Luis Silva - Duja-Tavira 1.01.08
148 Micael Isidoro - Vitoria-ASC 1.01.26
149 Marcio Correia - Fercase/Rota Dos Moveis 1.02.52
150 Pedro Barnabe - Fercase/Rota Dos Moveis 1.05.00
151 Raul Alarcon - Saunier Duval-Prodir 1.05.42
152 Daniele Colli - Ceramica Panaria-Navigare 1.13.45
153 Jorge Perez - Relax-GAM 1.34.25

Pointkonkurrencen
1 Candido Barbosa - Liberty Seguros 61 pts
2 Paride Grillo - Ceramica Panaria-Navigare 45
3 David Blanco - Duja-Tavira 32
4 Fco.Jose Torres - Barbot-Halcon 27
5 Martin Garrido - Duja-Tavira 26
6 Fabrizio Guidi - Barloworld 26
7 Eladio Jimenez - Karpin-Galicia 20
8 Danail Petrov - Benfica 20
9 Xavier Tondo - LA MSS 18
10 Francesco Gavazzi - Lampre-Fondital 17
11 Antonio Bucciero - Ceramica Panaria-Navigare 17
12 Nuno Marta - Madeinox-Bric-Loule 16
13 Manuel Cardoso - Riberalves-Boavista 16
14 Oscar Sevilla - Relax-GAM 15
15 José Azevedo - Benfica 14
16 Hector Guerra - Liberty Seguros 14
17 Marco Bandiera - Lampre-Fondital 13
18 Andre Cardoso - Fercase/Rota Dos Moveis 10
19 Oleg Chuzhda - Fuerteventura-Canarias 10
20 Pedro Cardoso - LA MSS 8
21 Javier Benitez - Benfica 8
22 Giosuè Bonomi - Barloworld 8
23 Adrian Palomares - Fuerteventura-Canarias 7
24 AlejandroM. Marques - Madeinox-Bric-Loule 6
25 Stefano Boggia - Ceramica Flaminia 6

Bjergkonkurrencen
1 Andre Cardoso - Fercase/Rota Dos Moveis 24 pts
2 Celestino Pinho - Barbot-Halcon 21
3 Jacek Morajko - Riberalves-Boavista 18
4 Stefano Boggia - Ceramica Flaminia 18
5 Candido Barbosa - Liberty Seguros 15
6 Paulo Barroso - Vitoria-ASC 12
7 David Muñoz - Fuerteventura-Canarias 12
8 Adrian Palomares - Fuerteventura-Canarias 11
9 Oleg Chuzhda - Fuerteventura-Canarias 8
10 David Blanco - Duja-Tavira 8
11 Eladio Jimenez - Karpin-Galicia 8

Holdkonkurrencen
1 Liberty Seguros 59.36.35
2 LA-MSS 0.19
3 Duja-Tavira 0.37
4 Benfica 0.45
5 Riberalves-Boavista 2.04
6 Karpin Galicia 2.26
7 Barloworld 3.01
8 Vitória-ASC 4.06
9 Relax-Gam 4.14
10 Ceramica Panaria-NAVIGARE PAN 5.02
11 Barbot-Halcon 5.56
12 Saunier Duval-Prodir
13 Madeinox-Bric-Loulé 5.58
14 Fercase/Rota dos Móveis 7.23
15 Team Slipstream powered by Chipotle 10.43
16 Fuerteventura-Canarias 11.15
17 Lampre-Fondital 24.03
18 Ceramica Flaminia 39.19

Annonce

Annonce

KOM FORREST I FELTET - FÅ NYHEDERNE FØRST:

Annonce

Annonce

/var/www/vhosts/feltet.dk/httpdocs/octo_data/Feltet/layouts/default_front/data/boxes/box_417.data.json

Giro dell'Appennino(1.1) 24/06

Acht van Bladel(2.1) 25/06-27/06

Giro dell'Appennino(1.1) 24/06

Acht van Bladel(2.1) 25/06-27/06

Tour de France(2.UWT) 26/06-18/07

La Course by Le Tour de F...(1.WWT) 27/06

Axion SWISS Bank Gran Pre...(1.1) 27/06

GP Général Patton(1.1) 03/07

Sibiu Cycling Tour(2.1) 03/07-06/07

Annonce

Annonce

AG2R Citroen Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Astana - Premier Tech

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Bahrain Victorious

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Bora-Hansgrohe

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Cofidis

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Deceuninck - Quick-Step

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

EF Education - Nippo

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Groupama-FDJ

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

INEOS Grenadiers

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Intermarché - Wanty - Gobert

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Israel Start-Up Nation

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Lotto Soudal

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Movistar Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team BikeExchange

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team DSM

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team Jumbo-Visma

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team Qhubeka Assos

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Trek-Segafredo

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

UAE Team Emirates

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Annonce

Log ind

Husk mig. Glemt kodeord?

Har du ikke en bruger?

Opret bruger

SÆT DIT TOUR-MANAGERSPIL - PRÆMIER FOR MINDST 80.000 KR