Tak for dit besøg, det er vi rigtigt glade for!

Vi er dog knap så glade for at se, at du blokerer for annoncer, som gør det muligt for os at tilbyde vores indhold – helt GRATIS. Hvis du tillader annoncer fra Feltet.dk, kan vi blive ved med at servere dig gratis nyheder. Måske værd at overveje en ekstra gang?

På forhånd tak!
Feltet.dk

Fjern min adblock - og støt Feltet.dk
Fortsæt uden at deaktivere
Sejr til Danilo Di Luca

Sejr til Danilo Di Luca

29. marts 2007 17:570

Annonce

Liquigas-rytteren Danilo Di Luca vandt tredje etape af Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali, som blev kørt fra Scandiano til Serramazzoni, 165.9 km. En større gruppe på godt 40 ryttere kom samlet til mål, hvor Di Luca har hurtigst i spurten og slog Riccardo Ricco (Saunier Duval-Prodir) og Alexander Efimkin (Barloworld) i spurten.






Den unge sentation Luca Pierfelici (Aurum Hotels) var med frontgruppen hjem og holdt derved førertrøjen endnu en dag.

Resultat af 3. etape
1 Danilo Di Luca - Liquigas 4.23.07 (36.485 km/t)
2 Riccardo Riccò - Saunier Duval-Prodir
3 Alexander Efimkin - Barloworld
4 Krzysztof Szczawinski - Miche
5 Hubert Schwab - Quickstep-Innergetic
6 Daniele Pietropolli - Tenax-Menikini
7 Mirco Lorenzetto - Milram
8 Matthew Lloyd - Predictor-Lotto
9 Luca Mazzanti - Ceramica Panaria-Navigare
10 Florian Stalder - Volksbank
11 Massimo Giunti - Miche
12 Marco Marzano - Lampre-Fondital
13 Michele Scarponi - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
14 Cédric Vasseur - Quickstep-Innergetic
15 Sergey Lagutin - Navigators Insurance
16 Luca Pierfelici - Aurum Hotels
17 Cristian Gasperoni - Ceramica Flaminia
18 Josep Jufré - Predictor-Lotto
19 Ruggero Marzoli - Tinkoff Credit Systems
20 Michael Rogers - T-Mobile
21 Morris Possoni - Lampre-Fondital
22 Evgeni Petrov - Tinkoff Credit Systems
23 Cadel Evans - Predictor-Lotto
24 Pedro Arreitunandia - Barloworld
25 Johan Van Summeren - Predictor-Lotto
26 Andrey Kashechkin - Astana
27 Fabio Gilioli - Universal Caffè-Ecopterol
28 Donato Cannone - OTC Doors-Lauretana
29 Andrea Noè - Liquigas
30 Paolo Tiralongo - Lampre-Fondital
31 Sylvester Szmyd - Lampre-Fondital
32 Kanstantsin Siutsou - Barloworld
33 John-Lee Augustyn - Barloworld
34 Daniel Navarro - Astana
35 Valerio Agnoli - Aurum Hotels
36 Massimiliano Gentili - Aurum Hotels
37 Emanuele Sella - Ceramica Panaria-Navigare
38 Andrea Pagoto - Ceramica Panaria-Navigare
39 Miculà De Matteis - Tenax-Menikini
40 Wim Van Huffel - Predictor-Lotto
41 Mauricio Soler - Barloworld
42 Domenico Pozzovivo - Ceramica Panaria-Navigare
43 Alexandr Arekeev - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
44 Maurizio Varini - Ceramica Flaminia
45 Julio Pérez - Ceramica Panaria-Navigare 0.10
46 Francesco Failli - Liquigas 0.36
47 Gilberto Simoni - Saunier Duval-Prodir 0.39
48 Andreas Matzbacher - Volksbank 1.53
49 Alessandro Proni - Quickstep-Innergetic
50 Fortunato Baliani - Ceramica Panaria-Navigare
51 Ben Day - Navigators Insurance
52 Jure Golcer - Tenax-Menikini
53 Dainius Kairelis - Amore & Vita-McDonald's
54 Gabriele Missaglia - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia
55 Pavel Brutt - Tinkoff Credit Systems
56 Alessandro Maserati - Team LPR
57 Carlo Westphal - Gerolsteiner
58 Christophe Riblon - Ag2r Prévoyance
59 Pasquale Muto - Miche
60 Ciaran Power - Navigators Insurance
61 Paolo Bailetti - Team LPR
62 Massimiliano Maisto - OTC Doors-Lauretana
63 Miguel Rubiano Chávez - Ceramica Panaria-Navigare
64 Volker Ordowski - Gerolsteiner
65 Markus Fothen - Gerolsteiner
66 Branislau Samoilau - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
67 Andrea Masciarelli - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
68 Antonio D'Aniello - Ceramica Flaminia
69 Marco Velo - Milram
70 Domenico Quagliarello - Ceramica Flaminia
71 Charles Wegelius - Liquigas
72 Ivan Santaromita - Quickstep-Innergetic
73 Leonardo Scarselli - Quickstep-Innergetic
74 Lorenzo Bernucci - T-Mobile
75 Valery Kobzarenko - Navigators Insurance
76 Andrei Kunitski - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
77 Matthias Kessler - Astana
78 Vladimir Duma - Ceramica Flaminia
79 Ryan Cox - Barloworld
80 Raffaele Ferrara - Team LPR
81 Andrea Tonti - Quickstep-Innergetic
82 Giuseppe Muraglia - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
83 Serhiy Honchar - T-Mobile
84 Slawomir Kohut - Amore & Vita-McDonald's 4.11
85 Matej Jurco - Milram
86 Davide Torosantucci - Universal Caffè-Ecopterol
87 Dmitri Nikandrov - Universal Caffè-Ecopterol
88 Francesco Gavazzi - Lampre-Fondital
89 David Navas - Ag2r Prévoyance
90 Mattia Turrina - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia
91 Andriy Grivko - Milram
92 Christophe Brandt - Predictor-Lotto
93 Cristiano Salerno - Tenax-Menikini
94 Lorenzo Cardellini - Miche
95 Assan Bazayev - Astana
96 Glen Chadwick - Navigators Insurance
97 René Weissinger - Volksbank
98 Antonio Quadranti - Aurum Hotels
99 Giuseppe Guerini - T-Mobile
100 Carl Naibo - Ag2r Prévoyance
101 Beat Zberg - Gerolsteiner 6.41
102 Sergio Barbero - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia
103 Marzio Bruseghin - Lampre-Fondital
104 Alberto Di Lorenzo - OTC Doors-Lauretana 6.57
105 Anton Mindlin - Tinkoff Credit Systems 8.05
106 Viktor Rapinski - Navigators Insurance
107 Robert Förster - Gerolsteiner
108 Manuele Spadi - Ceramica Flaminia
109 Wladimir Belli - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia 8.16
110 Aaron Olson - T-Mobile 9.39
111 Marco Pinotti - T-Mobile
112 Francesco Masciarelli - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
113 Tim Klinger - Gerolsteiner 12.35
114 Sebastian Schwager - Milram
115 Paride Grillo - Ceramica Panaria-Navigare
116 Elia Rigotto - Milram
117 Paolo Bossoni - Lampre-Fondital
118 Alessandro Spezialetti - Liquigas
119 Francesco Chicchi - Liquigas
120 Maxim Gourov - Astana
121 Eddy Mazzoleni - Astana
122 Lukasz Goralewski - Amore & Vita-McDonald's
123 Jaime Castañeda - Lampre-Fondital
124 Paolo Savoldelli - Astana
125 Alessandro Bertolini - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia
126 Alessio Signego - OTC Doors-Lauretana
127 Adam Wadecki - Ceramica Flaminia
128 Ivan De Nobile - Universal Caffè-Ecopterol
129 Eros Capecchi - Liquigas
130 Simone Bruson - OTC Doors-Lauretana
131 Emanuele Rizza - Aurum Hotels
132 Santo Anzà - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia
133 Mariusz Witecki - Volksbank
134 Dario Cioni - Predictor-Lotto
135 Seweryn Kohut - Amore & Vita-McDonald's
136 Przemyslaw Niemec - Miche
137 Julien Loubet - Ag2r Prévoyance
138 Torsten Hiekmann - Gerolsteiner
139 André Greipel - T-Mobile
140 Volodymyr Zagorodny - OTC Doors-Lauretana
141 Samuele Marzoli - Team LPR
142 Denis Shkarpeta - Miche
143 Nick Gates - Predictor-Lotto
144 Scott Davis - T-Mobile
145 Denis Bertolini - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia
146 Eugenio Loria - Universal Caffè-Ecopterol
147 Ruslan Ivanov - Amore & Vita-McDonald's
148 Emanuele Bindi - Universal Caffè-Ecopterol
149 Jonathan Righetto - Universal Caffè-Ecopterol
150 Marco Corsini - Tenax-Menikini
151 Manuele Mori - Saunier Duval-Prodir
152 Ángel Gómez Gómez - Saunier Duval-Prodir
153 Eddy Serri - Miche
154 David Cañada - Saunier Duval-Prodir
155 Harald Morscher - Volksbank
156 Domenico Loria - Universal Caffè-Ecopterol
157 Riccardo Chiarini - Team LPR
158 Steve Morabito - Astana
159 Christophe Rinero - Saunier Duval-Prodir
160 Blaise Sonnery - Ag2r Prévoyance
161 Pascal Hungerbühler - Volksbank
162 Andreas Dietziker - Team LPR
163 Darren Lill - Navigators Insurance
164 Giuseppe Palumbo - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
165 Elio Aggiano - Tinkoff Credit Systems
166 Giosuè Bonomi - Barloworld
167 Rino Zampilli - Aurum Hotels
168 Eddy Ratti - Aurum Hotels
169 Ricardo Serrano - Tinkoff Credit Systems
170 Nicola D'Andrea - Miche
171 Marcel Strauss - Gerolsteiner
172 Walter Proch - Team LPR
173 Stefan Cohnen - Aurum Hotels
174 Daniele Callegarin - Team LPR
175 Tyler Hamilton - Tinkoff Credit Systems 15.28
176 Christopher Stevenson - Amore & Vita-McDonald's
177 Ruslan Pidgornyy - Tenax-Menikini
178 Rubens Bertogliati - Saunier Duval-Prodir
179 Mauro Facci - Quickstep-Innergetic
180 Enrico Degano - Barloworld
181 Roberto Ferrari - Tenax-Menikini
182 Ilya Chernetsky - Tinkoff Credit Systems
183 Raivis Belohvosciks - Saunier Duval-Prodir
184 Enrico Rossi - OTC Doors-Lauretana
185 Gerrit Glomser - Volksbank
186 Romas Sinicinas - Amore & Vita-McDonald's


Udgået fra 3. etape
DNF Paolo Bettini - Quickstep-Innergetic
DNF Raffaele Illiano - Ceramica Flaminia
DNF Alberto Loddo - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia
DNF Crescenzo D'Amore - OTC Doors-Lauretana


Samlet stilling efter 3. etape
1 Luca Pierfelici - Aurum Hotels 11.02.33
2 Michele Scarponi - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo 0.02
3 Michael Rogers - T-Mobile 0.09
4 Riccardo Riccò - Saunier Duval-Prodir 0.14
5 Morris Possoni - Lampre-Fondital 0.31
6 Josep Jufré - Predictor-Lotto 0.36
7 Johan Van Summeren - Predictor-Lotto
8 Cadel Evans - Predictor-Lotto
9 Massimo Giunti - Miche 0.39
10 Mirco Lorenzetto - Milram 0.42
11 Kanstantsin Siutsou - Barloworld
12 Danilo Di Luca - Liquigas 0.47
13 Andrey Kashechkin - Astana 0.48
14 Daniel Navarro - Astana
15 Evgeni Petrov - Tinkoff Credit Systems 0.56
16 Andrea Noè - Liquigas 0.57
17 Hubert Schwab - Quickstep-Innergetic 1.03
18 Sylvester Szmyd - Lampre-Fondital
19 Paolo Tiralongo - Lampre-Fondital
20 Marco Marzano - Lampre-Fondital
21 Valerio Agnoli - Aurum Hotels 1.06
22 Cristian Gasperoni - Ceramica Flaminia 1.10
23 Mauricio Soler - Barloworld 1.14
24 Pedro Arreitunandia - Barloworld
25 Sergey Lagutin - Navigators Insurance 1.16
26 Daniele Pietropolli - Tenax-Menikini 1.18
27 Miculà De Matteis - Tenax-Menikini
28 Luca Mazzanti - Ceramica Panaria-Navigare 1.32
29 Emanuele Sella - Ceramica Panaria-Navigare
30 Wim Van Huffel - Predictor-Lotto 1.34
31 Gilberto Simoni - Saunier Duval-Prodir 1.37
32 Alexander Efimkin - Barloworld 2.08
33 Maurizio Varini - Ceramica Flaminia
34 Florian Stalder - Volksbank 2.28
35 Domenico Pozzovivo - Ceramica Panaria-Navigare 2.30
36 Francesco Failli - Liquigas 2.31
37 Donato Cannone - OTC Doors-Lauretana 2.37
38 Pavel Brutt - Tinkoff Credit Systems 2.44
39 Jure Golcer - Tenax-Menikini 3.11
40 Raffaele Ferrara - Team LPR 3.25
41 Andrei Kunitski - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo 3.41
42 Giuseppe Muraglia - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
43 Matthew Lloyd - Predictor-Lotto 3.42
44 Leonardo Scarselli - Quickstep-Innergetic 3.54
45 Alexandr Arekeev - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo 3.56
46 Cédric Vasseur - Quickstep-Innergetic 4.09
47 John-Lee Augustyn - Barloworld 4.20
48 Massimiliano Maisto - OTC Doors-Lauretana 4.30
49 Andrea Pagoto - Ceramica Panaria-Navigare 4.38
50 Fabio Gilioli - Universal Caffè-Ecopterol 4.52
51 Marco Velo - Milram 5.41
52 Serhiy Honchar - T-Mobile 5.44
53 Lorenzo Bernucci - T-Mobile
54 Volker Ordowski - Gerolsteiner 5.49
55 Branislau Samoilau - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
56 Markus Fothen - Gerolsteiner
57 Andriy Grivko - Milram 5.51
58 Charles Wegelius - Liquigas 5.56
59 Ivan Santaromita - Quickstep-Innergetic 6.02
60 Vladimir Duma - Ceramica Flaminia 6.09
61 Ryan Cox - Barloworld 6.13
62 Valery Kobzarenko - Navigators Insurance 6.15
63 Christophe Riblon - Ag2r Prévoyance 6.29
64 Miguel Rubiano Chávez - Ceramica Panaria-Navigare 6.31
65 Fortunato Baliani - Ceramica Panaria-Navigare
66 Andreas Matzbacher - Volksbank 6.32
67 Paolo Bailetti - Team LPR 6.49
68 Andrea Masciarelli - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo 7.42
69 Giuseppe Guerini - T-Mobile 8.02
70 Assan Bazayev - Astana 8.05
71 Francesco Gavazzi - Lampre-Fondital 8.20
72 Cristiano Salerno - Tenax-Menikini 8.35
73 Slawomir Kohut - Amore & Vita-McDonald's 8.49
74 Sergio Barbero - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia 9.23
75 Ruggero Marzoli - Tinkoff Credit Systems 10.29
76 Beat Zberg - Gerolsteiner 10.37
77 Marzio Bruseghin - Lampre-Fondital 10.50
78 Matthias Kessler - Astana 12.14
79 Carlo Westphal - Gerolsteiner 12.16
80 Manuele Spadi - Ceramica Flaminia 12.21
81 Andrea Tonti - Quickstep-Innergetic 12.29
82 Ben Day - Navigators Insurance 12.42
83 Marco Pinotti - T-Mobile 13.30
84 Alessandro Bertolini - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia 14.02
85 Dario Cioni - Predictor-Lotto 14.09
86 Christophe Brandt - Predictor-Lotto 14.20
87 Francesco Masciarelli - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo 14.27
88 Glen Chadwick - Navigators Insurance 15.00
89 David Navas - Ag2r Prévoyance 15.14
90 René Weissinger - Volksbank 15.17
91 Dmitri Nikandrov - Universal Caffè-Ecopterol 15.30
92 Davide Torosantucci - Universal Caffè-Ecopterol
93 Paolo Savoldelli - Astana 16.29
94 Maxim Gourov - Astana
95 Steve Morabito - Astana
96 Giuseppe Palumbo - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo 16.31
97 Ricardo Serrano - Tinkoff Credit Systems 16.37
98 Manuele Mori - Saunier Duval-Prodir 16.39
99 Przemyslaw Niemec - Miche 16.52
100 Julien Loubet - Ag2r Prévoyance 17.11
101 Andreas Dietziker - Team LPR 17.13
102 Riccardo Chiarini - Team LPR
103 Volodymyr Zagorodny - OTC Doors-Lauretana 17.20
104 Massimiliano Gentili - Aurum Hotels 17.29
105 Christophe Rinero - Saunier Duval-Prodir 17.50
106 Alessandro Proni - Quickstep-Innergetic 19.24
107 Antonio D'Aniello - Ceramica Flaminia 19.31
108 Domenico Quagliarello - Ceramica Flaminia
109 Pasquale Muto - Miche 19.32
110 Ciaran Power - Navigators Insurance 19.37
111 Alessandro Maserati - Team LPR 19.53
112 Dainius Kairelis - Amore & Vita-McDonald's
113 Gabriele Missaglia - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia 19.55
114 Matej Jurco - Milram 21.21
115 Antonio Quadranti - Aurum Hotels 21.40
116 Lorenzo Cardellini - Miche 21.50
117 Krzysztof Szczawinski - Miche 21.53
118 Carl Naibo - Ag2r Prévoyance 22.09
119 Mattia Turrina - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia 22.23
120 Julio Pérez - Ceramica Panaria-Navigare 22.24
121 Elia Rigotto - Milram 22.50
122 Tim Klinger - Gerolsteiner 22.58
123 David Cañada - Saunier Duval-Prodir 23.06
124 Ángel Gómez Gómez - Saunier Duval-Prodir
125 Eddy Mazzoleni - Astana 23.07
126 Stefan Cohnen - Aurum Hotels 23.09
127 Blaise Sonnery - Ag2r Prévoyance 23.38
128 Ruslan Ivanov - Amore & Vita-McDonald's 23.40
129 Robert Förster - Gerolsteiner 25.23
130 Viktor Rapinski - Navigators Insurance 25.49
131 Rino Zampilli - Aurum Hotels 25.55
132 Jaime Castañeda - Lampre-Fondital 25.57
133 Wladimir Belli - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia 26.18
134 Ruslan Pidgornyy - Tenax-Menikini 26.19
135 Romas Sinicinas - Amore & Vita-McDonald's 26.33
136 Rubens Bertogliati - Saunier Duval-Prodir 26.34
137 Aaron Olson - T-Mobile 26.52
138 Alberto Di Lorenzo - OTC Doors-Lauretana 27.05
139 Anton Mindlin - Tinkoff Credit Systems 28.02
140 Sebastian Schwager - Milram 29.45
141 Scott Davis - T-Mobile 29.48
142 Torsten Hiekmann - Gerolsteiner 29.53
143 Elio Aggiano - Tinkoff Credit Systems 29.59
144 Francesco Chicchi - Liquigas 30.00
145 Eros Capecchi - Liquigas
146 Emanuele Rizza - Aurum Hotels 30.04
147 André Greipel - T-Mobile
148 Eddy Ratti - Aurum Hotels
149 Adam Wadecki - Ceramica Flaminia 30.13
150 Denis Shkarpeta - Miche 30.14
151 Eddy Serri - Miche
152 Paolo Bossoni - Lampre-Fondital 30.18
153 Darren Lill - Navigators Insurance 30.19
154 Marco Corsini - Tenax-Menikini 30.21
155 Paride Grillo - Ceramica Panaria-Navigare 30.35
156 Samuele Marzoli - Team LPR
157 Walter Proch - Team LPR
158 Seweryn Kohut - Amore & Vita-McDonald's
159 Mariusz Witecki - Volksbank 30.36
160 Harald Morscher - Volksbank
161 Pascal Hungerbühler - Volksbank
162 Santo Anzà - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia 30.37
163 Alessio Signego - OTC Doors-Lauretana 30.42
164 Nicola D'Andrea - Miche 30.43
165 Ivan De Nobile - Universal Caffè-Ecopterol 30.49
166 Domenico Loria - Universal Caffè-Ecopterol
167 Eugenio Loria - Universal Caffè-Ecopterol
168 Jonathan Righetto - Universal Caffè-Ecopterol
169 Emanuele Bindi - Universal Caffè-Ecopterol
170 Lukasz Goralewski - Amore & Vita-McDonald's 31.17
171 Giosuè Bonomi - Barloworld 31.19
172 Daniele Callegarin - Team LPR 31.23
173 Alessandro Spezialetti - Liquigas
174 Nick Gates - Predictor-Lotto 31.26
175 Simone Bruson - OTC Doors-Lauretana 31.42
176 Marcel Strauss - Gerolsteiner 32.13
177 Denis Bertolini - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia 32.31
178 Ilya Chernetsky - Tinkoff Credit Systems 32.52
179 Raivis Belohvosciks - Saunier Duval-Prodir 32.54
180 Mauro Facci - Quickstep-Innergetic 32.59
181 Roberto Ferrari - Tenax-Menikini 33.14
182 Christopher Stevenson - Amore & Vita-McDonald's 33.28
183 Enrico Rossi - OTC Doors-Lauretana 33.35
184 Gerrit Glomser - Volksbank 33.49
185 Enrico Degano - Barloworld 36.40
186 Tyler Hamilton - Tinkoff Credit Systems 38.34

Annonce

Annonce

KOM FORREST I FELTET - FÅ NYHEDERNE FØRST:

Annonce

Annonce

/var/www/vhosts/feltet.dk/httpdocs/octo_data/Feltet/layouts/default_front/data/boxes/box_417.data.json

Gran Premio Eccellenze Va...(1.1) 19/06

TF GD Dorigo MO Biemmereti(1.1) 20/06

Gran Premio Eccellenze Va...(1.1) 19/06

TF GD Dorigo MO Biemmereti(1.1) 20/06

Giro dell'Appennino(1.1) 24/06

Giro di Basilicata(2.1) 24/06-27/06

Acht van Bladel(2.1) 25/06-27/06

Tour de France(2.UWT) 26/06-18/07

La Course by Le Tour de F...(1.WWT) 27/06

Axion SWISS Bank Gran Pre...(1.1) 27/06

Annonce

Annonce

AG2R Citroen Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Astana - Premier Tech

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Bahrain Victorious

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Bora-Hansgrohe

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Cofidis

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Deceuninck - Quick-Step

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

EF Education - Nippo

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Groupama-FDJ

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

INEOS Grenadiers

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Intermarché - Wanty - Gobert

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Israel Start-Up Nation

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Lotto Soudal

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Movistar Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team BikeExchange

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team DSM

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team Jumbo-Visma

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team Qhubeka Assos

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Trek-Segafredo

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

UAE Team Emirates

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Annonce

Log ind

Husk mig. Glemt kodeord?

Har du ikke en bruger?

Opret bruger

SÆT DIT TOUR-MANAGERSPIL - PRÆMIER FOR MINDST 80.000 KR