Tak for dit besøg, det er vi rigtigt glade for!

Vi er dog knap så glade for at se, at du blokerer for annoncer, som gør det muligt for os at tilbyde vores indhold – helt GRATIS. Hvis du tillader annoncer fra Feltet.dk, kan vi blive ved med at servere dig gratis nyheder. Måske værd at overveje en ekstra gang?

På forhånd tak!
Feltet.dk

Fjern min adblock - og støt Feltet.dk
Fortsæt uden at deaktivere
Gå til forsiden af feltet.dki samarbejde medGå til forsiden af feltet.dk
Log ind Nyhedsbrev VELOMIO

Tyske ProTour hold på podiet

Tyske ProTour hold på podiet

30. marts 2007 16:340

I dag blev næstsidste etape af Settimana Ciclistica Internazionale eller også kaldt Coppi-Bartali kørt. Dagens etape blev kørt fra Carpi til Finale Emilia over 194 km. Løbet endte i en massespurt, hvor Robert Förster (Gerolsteiner) sejrede foran ryttere fra de øvrige to tyske ProTour hold. 

Elia Rigotto (Team Milram) tog sig af 2. pladsen, imens André Greipel fra Team T-Mobile blev nummer 3.

Sensationen Luca Pierfelici (billedet) fra Aurum Hotels holder fast i førertrøjen med 2 sekunder ned til Michele Scarponi (Acqua & Sapone) og yderligere 7 sekunder ned til Michael Rogers (T-Mobile). Så der er lagt op til en spændende finaledag i morgen, hvor løbets afsluttes.



Resultat af 4. etape
1 Robert Förster - Gerolsteiner 4.24.34 (37.759 km/h)
2 Elia Rigotto - Milram
3 André Greipel - T-Mobile
4 Adam Wadecki - Ceramica Flaminia
5 Roberto Ferrari - Tenax-Menikini
6 Ciaran Power - Navigators Insurance
7 Domenico Loria - Universal Caffè-Ecopterol
8 Sergey Lagutin - Navigators Insurance
9 Samuele Marzoli - Team LPR
10 Krzysztof Szczawinski - Miche
11 Marco Velo - Milram
12 Emanuele Rizza - Aurum Hotels
13 Assan Bazayev - Astana
14 Nicola D'Andrea - Miche
15 Paride Grillo - Ceramica Panaria-Navigare
16 Johan Van Summeren - Predictor-Lotto
17 Giuseppe Palumbo - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
18 Dmitri Nikandrov - Universal Caffè-Ecopterol
19 Josep Jufré - Predictor-Lotto
20 Emanuele Bindi - Universal Caffè-Ecopterol
21 Maxim Gourov - Astana
22 Marco Corsini - Tenax-Menikini
23 Enrico Rossi - OTC Doors-Lauretana
24 Evgeni Petrov - Tinkoff Credit Systems
25 Hubert Schwab - Quickstep-Innergetic
26 David Navas - Ag2r Prévoyance
27 Matthew Lloyd - Predictor-Lotto
28 Enrico Degano - Barloworld
29 Alessio Signego - OTC Doors-Lauretana
30 Alessandro Maserati - Team LPR
31 Tim Klinger - Gerolsteiner
32 Michael Rogers - T-Mobile
33 Volker Ordowski - Gerolsteiner
34 Christophe Brandt - Predictor-Lotto
35 Andriy Grivko - Milram
36 Nick Gates - Predictor-Lotto
37 David Cañada - Saunier Duval-Prodir
38 Slawomir Kohut - Amore & Vita-McDonald's
39 Romas Sinicinas - Amore & Vita-McDonald's
40 Gabriele Missaglia - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia
41 John-Lee Augustyn - Barloworld
42 Mirco Lorenzetto - Milram
43 Mauro Facci - Quickstep-Innergetic
44 Alessandro Bertolini - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia
45 Massimo Giunti - Miche
46 Wim Van Huffel - Predictor-Lotto
47 Francesco Failli - Liquigas
48 Cadel Evans - Predictor-Lotto
49 Massimiliano Gentili - Aurum Hotels
50 Steve Morabito - Astana
51 Paolo Savoldelli - Astana
52 Morris Possoni - Lampre-Fondital
53 Paolo Bossoni - Lampre-Fondital
54 Serhiy Honchar - T-Mobile
55 Carlo Westphal - Gerolsteiner
56 Scott Davis - T-Mobile
57 Matthias Kessler - Astana
58 Giuseppe Guerini - T-Mobile
59 Lorenzo Bernucci - T-Mobile
60 Marco Pinotti - T-Mobile
61 Miculà De Matteis - Tenax-Menikini
62 Daniele Pietropolli - Tenax-Menikini
63 Kanstantsin Siutsou - Barloworld
64 Andrea Tonti - Quickstep-Innergetic
65 Mauricio Soler - Barloworld
66 Alexander Efimkin - Barloworld
67 Giuseppe Muraglia - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
68 Luca Pierfelici - Aurum Hotels
69 Cristian Gasperoni - Ceramica Flaminia
70 Rino Zampilli - Aurum Hotels
71 Luca Mazzanti - Ceramica Panaria-Navigare
72 Pavel Brutt - Tinkoff Credit Systems
73 Matej Jurco - Milram
74 Ivan De Nobile - Universal Caffè-Ecopterol
75 Cédric Vasseur - Quickstep-Innergetic
76 Francesco Gavazzi - Lampre-Fondital
77 Marco Marzano - Lampre-Fondital
78 Torsten Hiekmann - Gerolsteiner
79 Sebastian Schwager - Milram
80 Sylvester Szmyd - Lampre-Fondital
81 Gerrit Glomser - Volksbank
82 Andreas Matzbacher - Volksbank
83 Eddy Mazzoleni - Astana
84 Wladimir Belli - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia
85 Marzio Bruseghin - Lampre-Fondital
86 Mariusz Witecki - Volksbank
87 Ivan Santaromita - Quickstep-Innergetic
88 Fortunato Baliani - Ceramica Panaria-Navigare
89 Andrei Kunitski - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
90 Gilberto Simoni - Saunier Duval-Prodir
91 Florian Stalder - Volksbank
92 Beat Zberg - Gerolsteiner
93 Jaime Castañeda - Lampre-Fondital
94 Pasquale Muto - Miche
95 Alessandro Proni - Quickstep-Innergetic
96 Harald Morscher - Volksbank
97 Denis Shkarpeta - Miche
98 Alexandr Arekeev - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
99 Branislau Samoilau - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
100 Andrey Kashechkin - Astana
101 Daniel Navarro - Astana
102 Andrea Masciarelli - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo 0.33
103 Francesco Masciarelli - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
104 Seweryn Kohut - Amore & Vita-McDonald's
105 Riccardo Chiarini - Team LPR
106 Paolo Bailetti - Team LPR
107 Massimiliano Maisto - OTC Doors-Lauretana
108 Cristiano Salerno - Tenax-Menikini
109 Valerio Agnoli - Aurum Hotels
110 Jure Golcer - Tenax-Menikini
111 Ryan Cox - Barloworld
112 Riccardo Riccò - Saunier Duval-Prodir
113 Eddy Serri - Miche
114 Eddy Ratti - Aurum Hotels
115 Andrea Pagoto - Ceramica Panaria-Navigare
116 Christophe Rinero - Saunier Duval-Prodir
117 Jonathan Righetto - Universal Caffè-Ecopterol
118 Eugenio Loria - Universal Caffè-Ecopterol
119 Manuele Mori - Saunier Duval-Prodir
120 Ruslan Ivanov - Amore & Vita-McDonald's
121 Volodymyr Zagorodny - OTC Doors-Lauretana
122 Alberto Di Lorenzo - OTC Doors-Lauretana
123 Antonio Quadranti - Aurum Hotels
124 Donato Cannone - OTC Doors-Lauretana
125 Andreas Dietziker - Team LPR
126 Leonardo Scarselli - Quickstep-Innergetic
127 Aaron Olson - T-Mobile
128 Andrea Noè - Liquigas
129 Manuele Spadi - Ceramica Flaminia
130 Paolo Tiralongo - Lampre-Fondital
131 Ben Day - Navigators Insurance
132 Walter Proch - Team LPR
133 Raivis Belohvosciks - Saunier Duval-Prodir
134 Dainius Kairelis - Amore & Vita-McDonald's
135 Rubens Bertogliati - Saunier Duval-Prodir
136 Maurizio Varini - Ceramica Flaminia
137 Christophe Riblon - Ag2r Prévoyance
138 Danilo Di Luca - Liquigas
139 Carl Naibo - Ag2r Prévoyance
140 Mattia Turrina - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia 0.49
141 Daniele Callegarin - Team LPR
142 Michele Scarponi - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
143 Markus Fothen - Gerolsteiner
144 Alessandro Spezialetti - Liquigas
145 Stefan Cohnen - Aurum Hotels
146 Domenico Quagliarello - Ceramica Flaminia
147 Eros Capecchi - Liquigas
148 Lorenzo Cardellini - Miche
149 Pedro Arreitunandia - Barloworld
150 Charles Wegelius - Liquigas
151 Lukasz Goralewski - Amore & Vita-McDonald's 1.26
152 Pascal Hungerbühler - Volksbank 3.15
153 René Weissinger - Volksbank
154 Valery Kobzarenko - Navigators Insurance
155 Denis Bertolini - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia
156 Francesco Chicchi - Liquigas
157 Przemyslaw Niemec - Miche 6.40
158 Davide Torosantucci - Universal Caffè-Ecopterol
159 Antonio D'Aniello - Ceramica Flaminia
160 Blaise Sonnery - Ag2r Prévoyance
161 Miguel Rubiano Chávez - Ceramica Panaria-Navigare
162 Vladimir Duma - Ceramica Flaminia
163 Julio Pérez - Ceramica Panaria-Navigare 7.37
164 Domenico Pozzovivo - Ceramica Panaria-Navigare
165 Marcel Strauss - Gerolsteiner
166 Darren Lill - Navigators Insurance
167 Glen Chadwick - Navigators Insurance
168 Viktor Rapinski - Navigators Insurance
169 Julien Loubet - Ag2r Prévoyance 12.23
170 Ruggero Marzoli - Tinkoff Credit Systems 13.02
171 Ruslan Pidgornyy - Tenax-Menikini

Udgået på dagens etape
DNS Dario Cioni - Predictor-Lotto
DNS Ángel Gómez Gómez - Saunier Duval-Prodir
DNS Emanuele Sella - Ceramica Panaria-Navigare
DNS Raffaele Ferrara - Team LPR
DNS Elio Aggiano - Tinkoff Credit Systems
DNS Tyler Hamilton - Tinkoff Credit Systems
DNF Giosuè Bonomi - Barloworld
DNF Ricardo Serrano - Tinkoff Credit Systems
DNF Santo Anzà - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia
DNF Sergio Barbero - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia
DNF Simone Bruson - OTC Doors-Lauretana
DNF Fabio Gilioli - Universal Caffè-Ecopterol
DNF Christopher Stevenson - Amore & Vita-McDonald's
DNF Anton Mindlin - Tinkoff Credit Systems
DNF Ilya Chernetsky - Tinkoff Credit Systems

Samlet stilling efter 4. etape
1 Luca Pierfelici - Aurum Hotels 15.27.07
2 Michele Scarponi - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo 0.02
3 Michael Rogers - T-Mobile 0.09
4 Riccardo Riccò - Saunier Duval-Prodir 0.14
5 Morris Possoni - Lampre-Fondital 0.31
6 Josep Jufré - Predictor-Lotto 0.36
7 Johan Van Summeren - Predictor-Lotto
8 Cadel Evans - Predictor-Lotto
9 Massimo Giunti - Miche 0.39
10 Mirco Lorenzetto - Milram 0.42
11 Kanstantsin Siutsou - Barloworld
12 Danilo Di Luca - Liquigas 0.47
13 Andrey Kashechkin - Astana 0.48
14 Daniel Navarro - Astana
15 Evgeni Petrov - Tinkoff Credit Systems 0.56
16 Andrea Noè - Liquigas 0.57
17 Hubert Schwab - Quickstep-Innergetic 1.03
18 Sylvester Szmyd - Lampre-Fondital
19 Paolo Tiralongo - Lampre-Fondital
20 Marco Marzano - Lampre-Fondital
21 Valerio Agnoli - Aurum Hotels 1.06
22 Cristian Gasperoni - Ceramica Flaminia 1.10
23 Mauricio Soler - Barloworld 1.14
24 Pedro Arreitunandia - Barloworld
25 Sergey Lagutin - Navigators Insurance 1.16
26 Daniele Pietropolli - Tenax-Menikini 1.18
27 Miculà De Matteis - Tenax-Menikini
28 Luca Mazzanti - Ceramica Panaria-Navigare 1.32
29 Wim Van Huffel - Predictor-Lotto 1.34
30 Gilberto Simoni - Saunier Duval-Prodir 1.37
31 Alexander Efimkin - Barloworld 2.08
32 Maurizio Varini - Ceramica Flaminia
33 Florian Stalder - Volksbank 2.28
34 Francesco Failli - Liquigas 2.31
35 Donato Cannone - OTC Doors-Lauretana 2.37
36 Pavel Brutt - Tinkoff Credit Systems 2.44
37 Jure Golcer - Tenax-Menikini 3.11
38 Andrei Kunitski - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo 3.41
39 Giuseppe Muraglia - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
40 Matthew Lloyd - Predictor-Lotto 3.42
41 Leonardo Scarselli - Quickstep-Innergetic 3.54
42 Alexandr Arekeev - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo 3.56
43 Cédric Vasseur - Quickstep-Innergetic 4.09
44 John-Lee Augustyn - Barloworld 4.20
45 Massimiliano Maisto - OTC Doors-Lauretana 4.30
46 Andrea Pagoto - Ceramica Panaria-Navigare 4.38
47 Marco Velo - Milram 5.41
48 Serhiy Honchar - T-Mobile 5.44
49 Lorenzo Bernucci - T-Mobile
50 Volker Ordowski - Gerolsteiner 5.49
51 Branislau Samoilau - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
52 Markus Fothen - Gerolsteiner
53 Andriy Grivko - Milram 5.51
54 Charles Wegelius - Liquigas 5.56
55 Ivan Santaromita - Quickstep-Innergetic 6.02
56 Ryan Cox - Barloworld 6.13
57 Valery Kobzarenko - Navigators Insurance 6.15
58 Christophe Riblon - Ag2r Prévoyance 6.29
59 Fortunato Baliani - Ceramica Panaria-Navigare 6.31
60 Andreas Matzbacher - Volksbank 6.32
61 Paolo Bailetti - Team LPR 6.49
62 Giuseppe Guerini - T-Mobile 8.02
63 Assan Bazayev - Astana 8.05
64 Andrea Masciarelli - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo 8.15
65 Francesco Gavazzi - Lampre-Fondital 8.20
66 Cristiano Salerno - Tenax-Menikini 8.35
67 Slawomir Kohut - Amore & Vita-McDonald's 8.49
68 Domenico Pozzovivo - Ceramica Panaria-Navigare 10.07
69 Beat Zberg - Gerolsteiner 10.37
70 Marzio Bruseghin - Lampre-Fondital 10.50
71 Matthias Kessler - Astana 12.14
72 Carlo Westphal - Gerolsteiner 12.16
73 Manuele Spadi - Ceramica Flaminia 12.21
74 Andrea Tonti - Quickstep-Innergetic 12.29
75 Ben Day - Navigators Insurance 12.42
76 Vladimir Duma - Ceramica Flaminia 12.49
77 Miguel Rubiano Chávez - Ceramica Panaria-Navigare 13.11
78 Marco Pinotti - T-Mobile 13.30
79 Alessandro Bertolini - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia 14.02
80 Christophe Brandt - Predictor-Lotto 14.20
81 Francesco Masciarelli - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo 14.27
82 David Navas - Ag2r Prévoyance 15.14
83 Dmitri Nikandrov - Universal Caffè-Ecopterol 15.30
84 Paolo Savoldelli - Astana 16.29
85 Maxim Gourov - Astana
86 Steve Morabito - Astana
87 Giuseppe Palumbo - Acqua & Sapone-Caffè Mokambo 16.31
88 Manuele Mori - Saunier Duval-Prodir 16.39
89 Andreas Dietziker - Team LPR 17.13
90 Riccardo Chiarini - Team LPR
91 Volodymyr Zagorodny - OTC Doors-Lauretana 17.20
92 Massimiliano Gentili - Aurum Hotels 17.29
93 Christophe Rinero - Saunier Duval-Prodir 17.50
94 René Weissinger - Volksbank 18.32
95 Alessandro Proni - Quickstep-Innergetic 19.24
96 Domenico Quagliarello - Ceramica Flaminia 19.31
97 Pasquale Muto - Miche 19.32
98 Ciaran Power - Navigators Insurance 19.37
99 Alessandro Maserati - Team LPR 19.53
100 Dainius Kairelis - Amore & Vita-McDonald's
101 Gabriele Missaglia - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia 19.55
102 Matej Jurco - Milram 21.21
103 Antonio Quadranti - Aurum Hotels 21.40
104 Lorenzo Cardellini - Miche 21.50
105 Krzysztof Szczawinski - Miche 21.53
106 Carl Naibo - Ag2r Prévoyance 22.09
107 Davide Torosantucci - Universal Caffè-Ecopterol 22.10
108 Glen Chadwick - Navigators Insurance 22.37
109 Elia Rigotto - Milram 22.44
110 Tim Klinger - Gerolsteiner 22.58
111 David Cañada - Saunier Duval-Prodir 23.06
112 Eddy Mazzoleni - Astana 23.07
113 Stefan Cohnen - Aurum Hotels 23.09
114 Mattia Turrina - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia 23.12
115 Ruggero Marzoli - Tinkoff Credit Systems 23.31
116 Przemyslaw Niemec - Miche 23.32
117 Ruslan Ivanov - Amore & Vita-McDonald's 23.40
118 Robert Förster - Gerolsteiner 25.13
119 Rino Zampilli - Aurum Hotels 25.55
120 Jaime Castañeda - Lampre-Fondital 25.57
121 Antonio D'Aniello - Ceramica Flaminia 26.11
122 Wladimir Belli - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia 26.18
123 Romas Sinicinas - Amore & Vita-McDonald's 26.33
124 Rubens Bertogliati - Saunier Duval-Prodir 26.34
125 Aaron Olson - T-Mobile 26.52
126 Alberto Di Lorenzo - OTC Doors-Lauretana 27.05
127 Julien Loubet - Ag2r Prévoyance 29.34
128 Sebastian Schwager - Milram 29.45
129 Scott Davis - T-Mobile 29.48
130 Torsten Hiekmann - Gerolsteiner 29.53
131 André Greipel - T-Mobile 30.00
132 Francesco Chicchi - Liquigas
133 Eros Capecchi - Liquigas
134 Julio Pérez - Ceramica Panaria-Navigare 30.01
135 Emanuele Rizza - Aurum Hotels 30.04
136 Eddy Ratti - Aurum Hotels
137 Adam Wadecki - Ceramica Flaminia 30.13
138 Denis Shkarpeta - Miche 30.14
139 Eddy Serri - Miche
140 Paolo Bossoni - Lampre-Fondital 30.18
141 Blaise Sonnery - Ag2r Prévoyance
142 Marco Corsini - Tenax-Menikini 30.21
143 Paride Grillo - Ceramica Panaria-Navigare 30.35
144 Samuele Marzoli - Team LPR
145 Walter Proch - Team LPR
146 Seweryn Kohut - Amore & Vita-McDonald's
147 Mariusz Witecki - Volksbank 30.36
148 Harald Morscher - Volksbank
149 Alessio Signego - OTC Doors-Lauretana 30.42
150 Nicola D'Andrea - Miche 30.43
151 Ivan De Nobile - Universal Caffè-Ecopterol 30.49
152 Domenico Loria - Universal Caffè-Ecopterol
153 Emanuele Bindi - Universal Caffè-Ecopterol
154 Eugenio Loria - Universal Caffè-Ecopterol
155 Jonathan Righetto - Universal Caffè-Ecopterol
156 Daniele Callegarin - Team LPR 31.23
157 Alessandro Spezialetti - Liquigas
158 Nick Gates - Predictor-Lotto 31.26
159 Denis Bertolini - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia 32.31
160 Lukasz Goralewski - Amore & Vita-McDonald's 32.43
161 Raivis Belohvosciks - Saunier Duval-Prodir 32.54
162 Mauro Facci - Quickstep-Innergetic 32.59
163 Roberto Ferrari - Tenax-Menikini 33.14
164 Viktor Rapinski - Navigators Insurance 33.26
165 Enrico Rossi - OTC Doors-Lauretana 33.35
166 Gerrit Glomser - Volksbank 33.49
167 Pascal Hungerbühler - Volksbank 33.51
168 Enrico Degano - Barloworld 36.40
169 Darren Lill - Navigators Insurance 37.56
170 Ruslan Pidgornyy - Tenax-Menikini 39.21
171 Marcel Strauss - Gerolsteiner 39.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Sirotti

KOM FORREST I FELTET - FÅ NYHEDERNE FØRST:
/var/www/vhosts/feltet.dk/httpdocs/octo_data/Feltet/layouts/default_front/data/boxes/box_417.data.json

La Flèche Wallonne Fémi...(1.WWT) 30/09

La Flèche Wallonne(1.UWT) 30/09

Coppa Agostoni - Giro del...(1.1) 30/09

Cro Race(2.1) 29/09-04/10

Volta a Portugal em Bicic...(2.1) 27/09-05/10

Giro d'Italia(2.UWT) 03/10-25/10

Liège-Bastogne-Liège Fe...(1.WWT) 04/10

Liège-Bastogne-Liège(1.UWT) 04/10

Famenne Ardenne Classic(1.1) 04/10

Gran Premio Bruno Beghelli(1.1) 04/10

Tour de Vendée(1.1) 04/10

Binche - Chimay - Binche(1.1) 06/10

Tre Valli Varesine(1.1) 06/10

Tour of Thailand(2.1) 06/10-11/10

Paris-Bourges(1.1) 08/10

Amstel Gold Race(1.WWT) 10/10

Amstel Gold Race(1.UWT) 10/10

Tacx Pro Classic(1.1) 10/10

Hammer Hong Kong(2.1) 10/10-11/10

AG2R La Mondiale

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Astana Pro Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Bahrain-McLaren

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Bora-Hansgrohe

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

CCC Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Cofidis

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Deceuninck - Quick-Step

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

EF Pro Cycling

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Groupama-FDJ

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

INEOS Grenadiers

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Israel Start-Up Nation

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Lotto Soudal

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Mitchelton-Scott

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Movistar Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

NTT Pro Cycling Team

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team Jumbo-Visma

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Team Sunweb

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Trek-Segafredo

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

UAE Team Emirates

Profil »

Nyheder »

Ryttere og stab »

Resultater »

Statistik »

Log ind

Husk mig. Glemt kodeord?

Har du ikke en bruger?

Opret bruger

SØG EFTER CYKELPRODUKTER PÅ TVÆRS AF WEBSHOPS